Укр

Попередній розрахунок вартості замовлення

Авто до 2 тонн

Ідеально для квартирного переїзду і невеликого офісу

Авто до 2 тонн

Обсяг вантажного відсіку:16,7 м3

Обсяг вантажного відсіку: - Авто до 2 тонн

Вартість 1 години роботи:

від 350 грн.

  • * Мінімальний замовлення 2 години + подача
  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
  • * Тарифікація часу робіт здійснюється по 15 хвилин.
Висота:1,8 - 2,2 м.
Ширина:1,9 м.
Довжина:4 м.
Машини даної категорії:mercedesvolkswagenrenault

Наші роботи

Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажоперевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

Вантажоперевезення до 2 тонн у Києві та по Україні

Сантранс швидко та з гарантією якості займається вантажоперевезенням в Україні до 2 тонн. У транспортній компанії великий парк своїх автомобілів для перевезення вантажу в 2 тонни та будь-якої іншої ваги та обсягу. Ми підберемо відповідне авто і подамо точно до часу. Окрім перевезення 2 тонн у компанії Сантранс ви можете замовити послугу вантажників. Оплата всіх робіт погодинна. Працюємо цілодобово та без вихідних. Розрахувати вартість перевезення вантажів до 2 тонн та замовити вантажівку можна за дзвінком або заповнивши форму на сайті.

Вантажоперевезення 2 тонни на спеціальних газелях від Сантранс

Для вантажоперевезення до 2 тонн потрібний невеликий вантажний автомобіль. Як правило, це авто типу газель з кузовом.

Сантранс – спеціалізована транспортна компанія із власним парком вантажних автомобілів. Перевезення 2 тонн ми здійснюємо на авто відповідної вантажопідйомності. Це газелі з довжиною кузова до 4 метрів, шириною та висотою приблизно 2 метри. Кузов може бути тентованим, з бортами або суцільнометалевим фургоном.

Вибір типу кузова залежить від виду вантажу та вимог до умов його перевезення.

Тентований або бортовий кузов відмінно підходить для перевезення речей з квартири чи офісу, наприклад, меблів та техніки, та для предметів та обладнання, які не бояться перепадів температури та вологості. Ціліснометалевий фургон підійде для вантажоперевезення 2 тонн таких же видів вантажів, але у нього тільки один вид завантаження задній, але є можливість опломбувати завантажений автомобіль.

Менеджер Сантранс підкаже, яку спеціалізовану машину краще вибрати для вантажоперевезення до 2 тонн під ваші обсяги та цілі. Машини виїжджають Києвом і всією країною.

Сантранс здійснить вантажоперевезення в 2 тонни з власними вантажниками

У Сантрансі свій парк вантажних авто та власні професійні вантажники. Вони допоможуть завантажити та розвантажити машину, підняти вантаж на поверх. Якщо ви перевозите речі додому або в офіс, то вантажники також можуть спочатку запакувати все, а на місці розставити предмети за планом.

Вантажники Сантранс акуратні та відповідальні. Вони знають, як правильно транспортувати різні типи вантажів, як зберегти цілісність техніки та меблів при вантажно-розвантажувальних роботах та перевезенні.

При вантажоперевезенні до 2 тонн команда з 3-4 вантажників впорається з упаковкою, завантаженням/розвантаженням за кілька годин. Послуги вантажників оплачуються додатково до перевезення. Скільки коштує робота спеціалістів, потрібно розраховувати персонально. Це залежить від габаритів вантажу та необхідних додаткових послуг.

Вантажоперевезення у Києві 24 години та без вихідних

У Сантранс вантажоперевезення 2 тонн доступне в будь-який зручний час. Ми доставляємо вантажі по Києву цілодобово. Машина зможе приїхати на замовлення до певного часу будь-якого дня, навіть у суботу чи неділю та святкові дні. Для вантажоперевезення в нічний час та у вихідні розрахунок йде за окремою ціною.

Цілодобові вантажоперевезення до 2 тонн зазвичай користуються попитом у Києві, але й для області, і по всій Україні в Сантранс діють ті ж умови. Просто виїзд за межі столиці рахуватиметься за тарифом за кілометраж.

Перевезення вантажів до 2 тонн з погодинною оплатою

Робота вантажівки та вантажників Сантранс в Києві оплачується щогодини. Якщо потрібно перевезти 2 тонни за межі міста, то областю і далі починає діяти окремий тариф.

Замовте перевезення вантажів у 2 тонни до Сантрансу з гарантією на якість робіт

Залишіть заявку на сайті, щоб замовити перевезення до 2 тонн та отримати найкращий сервіс Сантранс: