Укр

Попередній розрахунок вартості замовлення

Авто до 10 тонн

Ідеально підходить для перевезення великої кількості речей

Авто до 10 тонн

Обсяг вантажного відсіку:60,2 м3

Обсяг вантажного відсіку: - Авто до 10 тонн

Вартість 1 години роботи:

від 720 грн.

  • * Мінімальний замовлення 4 години + подача
  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
  • * Тарифікація часу робіт здійснюється по 15 хвилин.
Висота:2,45-2,8 м.
Ширина:2,45 м.
Довжина:6,5 - 9 м.
Машини даної категорії:mercedesman
Автопарк

Наші роботи

Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажоперевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ 10 ТОНН ПО УКРАЇНІ. ОРЕНДА 10-ТОННИКА У КИЄВІ

Перевезення 10 тонн вантажу є однією з можливостей компанії Сантранс. Ми возимо товарні та нетоварні вантажі у Харків, Миколаїв, Одесу, Дніпро, Київ та по всій Україні. Також можна взяти в оренду машину на 10 тонн.

Доставку вантажу 10 тонн здійснюємо на власних спеціалізованих фурах з відповідним типом кузова. Машину буде подано до місця завантаження до призначеного часу.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ 10 ТОНН: ЦІНА, ТАРИФИ САНТРАНС

Розцінки на вантажоперевезення 10 тонн Україною в середньому становлять 19 грн/км або 400 грн/год. Вартість може залежати від ваги вантажу, і від типу авто. У нашій компанії ціна на вантажоперевезення 10 тонн та оренда автомобіля 10-тонника або будь-якої іншої ваги розраховується за погодинним тарифом.

Ви можете не тільки замовити машину для 10 тонн вантажу, а й скористатися послугами вантажників та вантажної техніки. У нас власні бригади працівників та автопарк різних видів автотехніки – вартість їхніх робіт розраховується окремо.

Розрахувати вартість можна за допомогою калькулятора на сайті. Або наш менеджер скаже більш точну вартість вашого перевезення, врахувавши всі деталі замовлення.

Вантажоперевезення 10 тонн до Києва та зі столиці

Транспортна компанія та автопарк вантажних автомобілів Сантранс здійснює вантажоперевезення та здає в оренду машини на 10 тонн понад 5 років. Ми здійснили вже тисячі вантажоперевезень з Києва та у зворотному напрямку та обзавелися постійними клієнтами у різних містах. Найчастіше наші послуги використовують для перевезення до 20 тонн до Харкова, популярний маршрут вантажоперевезення Київ-Одеса-Миколаїв, часто наші десятитонники вирушають до Дніпра.

Ми знаходимося у Києві, але замовити вантажоперевезення ви можете з інших міст. Наші 10-тонники вирушають у рейс кілька разів на тиждень у різні точки країни. Ми підберемо машину, яка прибуде до вашого міста.

МАШИНА НА 10 ТОНН: ЯКУ ЗАМОВИТИ

Машина 10-тонник підійде для різних цілей: транспортування речей, перевезення продовольчих та непродовольчих товарів, нетоварних вантажоперевезень. Кузов таких вантажівок розрахований у середньому на об'єм від 40 до 60 куб. метрів. По ширині машина на 10 тонн зазвичай буває близько 2,5 метрів, а ось довжина та висота різняться для кожної моделі.

У Сантранс можна замовити машину 10-тонник з кузовом типу тент, борт та гідроборт. Тип кузова підбирається залежно від характеру вантажу.

Вантажоперевезення 10 тонн за доступними цінами та з перевагами від Сантранс

Ціна на вантажоперевезення до 10 тонн Сантранс середня по ринку, але при цьому наші послуги відрізняються високою якістю.

Замовте перевезення чи машину на 10 тонн у Сантранс

Заповніть заявку на веб-сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом робочого дня для оформлення замовлення.