Укр

Попередній розрахунок вартості замовлення

Авто 1,5 тонни

Ідеально для квартирного переїзду

Авто 1,5 тонни

Обсяг вантажного відсіку:10,2 м3

Обсяг вантажного відсіку: - Авто 1,5 тонни

Вартість 1 години роботи:

від 350 грн.

  • * мінімальний замовлення 2 години + подача
  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
  • * Тарифікація часу робіт здійснюється по 15 хвилин.
Висота:1,5 - 1,9 м.
Ширина:1,8 м.
Довжина:3 - 4 м.
Машини даної категорії:mercedesvolkswagen

Наші роботи

Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаете какая техника вам нужна

Наши квалифицированные менеджеры проконсультируют вас в любое время.

Вантажоперевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

Вантажоперевезення до 1,5 тонн. Швидко та надійно. По всій Україні

Сантранс займається вантажоперевезенням до 1,5 тонн та вантажів іншої ваги в Києві, області та країні. Доставку здійснюємо на власних паркових вантажівках та фургонах з бортовим, тентованим та суцільнометалевим кузовом. Наявність свого парку та водіїв гарантує точну подачу машини та безпеку як вантажоперевезення до 1,5 тонн, так і будь-яких обсягів. У Сантрансі працює бригада досвідчених вантажників. На вашу вимогу працівники нададуть супутні послуги на етапах навантаження та розвантаження. Вантажоперевезення до 1,5 тонн здійснюємо щодня будь-коли. Замовлення на перевезення можна оформити самостійно на сайті або за телефоном із менеджером Сантрансу.

Вантажоперевезення до 1,5 тонни з якісним сервісом від Сантранс

Транспортний сервіс. Наш автопарк для вантажоперевезень до 1,5 тонн включає малотоннажні авто марки Volkswagen, Рено, Івеко, Мерседес, Ford, ГАЗ. Залежно від типу кузова - тент, борт або цільномет - навантаження можна здійснювати і зверху за допомогою крана, і збоку, і ззаду. За потреби можна замовити машину з гідробортом.

Подати авто по Києву ми зможемо протягом години, але краще заздалегідь оформити заявку, щоб машина прибула на замовлення до часу. Сантранс не співпрацює з підрядними автопарками чи приватними перевізниками. Ми контролюємо свої автомобілі та своїх водіїв та гарантуємо 100% подачу. Досвід керування вантажними транспортними засобами у всіх водіїв у Сантрансі більше п'яти років.

Сервіс вантажників. У Сантранс для вантажоперевезень до 1,5 т у Києві підібрано професійні бригади робітників. Вони навчені грамотно поводитися з різними типами вантажу: технікою, меблями, тендітними предметами, що б'ються, речами, що вимагають особливих умов перевезення. Працівники зможуть розібрати та зібрати меблі, запакувати, завантажити речі в авто, розвантажити їх, підняти на поверх та розставити за планом. Всі вантажники акуратні та доброзичливі.

Сервіс супроводу. Менеджери Сантранс допоможуть вам на всіх етапах вантажоперевезення до 1,5 тонн та іншої ваги. Підкажуть, який автомобіль краще вибрати, розрахують, скільки коштуватиме перевезення, розкажуть про деталі перевезення та додаткові можливості. Менеджер буде супроводжувати вас протягом усього процесу виконання замовлення на вантажоперевезення півтори тонни. Якщо ви замовляєте вантажоперевезення до 1,5 тонни, менеджер віддзвониться вам про прибуття машини. Під час вантажоперевезень до 1,5 тонни Україною наш фахівець може повідомляти про прибуття вантажу на контрольні точки.

Вантажоперевезення до 1,5 тонни у Києві зі швидкою подачею авто

Вантажоперевезення у Києві до 1,5 тонни автомобілі Сантранс здійснюють щодня. У парку безліч авто, які підходять для вантажоперевезення вагою 1–1,5 тонни. Машина на замовлення знайдеться швидко, тому що всі погодження відбуваються усередині компанії. Диспетчер оперативно зв'язується зі штатними водіями і призначає на замовлення відповідну паркову вантажівку.

Вантажоперевезення до 1т у Києві найчастіше використовуються для транспортування при невеликих переїздах. У вантажний мікроавтобус розміщуються кілька предметів малогабаритних меблів, дрібна техніка, багаж з одягу, посуду, особистих речей, побутових предметів.

Замовте вантажоперевезення по Україні до 1,5 т

Авто Сантранс возять вантажі до 1,5 т по всій Україні. Замовити машину для перевезення можна у будь-який час. Працюємо без вихідних.

Вантажоперевезення 1,5 тонни у Києві здійснюємо з погодинною оплатою. За містом діє окремий тариф. Послуги вантажників та виїзди у нічний час оплачуються додатково. Доступні різні види оплати: готівка, банківська картка, безготівковий розрахунок.

Розрахувати точну вартість вантажоперевезення до 1,5 т допоможе менеджер Сантранс. Залиште заявку у формі на сайті або дзвоніть нам.