Укр

Про компанію

  1. Головна
  2. Про компанію

Про компанію

Компанія «Сантранс» заснована в 2015 році. За період своєї діяльності компанія досягла великих успіхів і зайняла гідне місце серед конкурентів, зарекомендувавши себе як надійний, відповідальний і висококваліфікований партнер в роботі з клієнтами і перевізниками.

Звернувшись в нашу компанію, Ви можете бути повністю впевнені, що будь-яка Ваша задача, пов'язана з перевезенням, буде виконана якісно і в найкоротші терміни.

Ми вважаємо, що запорука успіху - це задоволені клієнти. Тому наша команда докладає всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею. І щоб в наступний раз, коли Вам знадобиться скористатися послугами перевізника, перше, що прийшло Вам в голову, було - звернутися за допомогою в «Сантранс».

Наша мета і цінності

Любов до того, що ми робимо

Прагнення до постійного розвитку

Відкритість і простота

Чесність і працьовитість

Любов до навколишнього світу


Наша мета - стати Великої Транспортною компанією і надавати нашому клієнтові найкращі в світі транспортно-експедиційні послуги.

Для нас важливо не просто вирішити проблему клієнта, а й зробити його день краще. Якщо кожен наш клієнт буде хоч трохи щасливішими після звернення в нашу компанію, значить, ми все робимо правильно. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені.

Чому ми

100% і оперативна подача авто

Широкий спектр послуг

Власний автопарк

Персональний менеджер для кожного клієнта

Всі види оплат

Несемо матеріальну відповідальність за Ваш вантаж

Кваліфіковані фахівці

Працюємо без вихідних

Нам довіряють