Про компанію

Компанія «Сантранс» заснована в 2015 році. За період своєї діяльності компанія досягла великих успіхів і зайняла гідне місце серед конкурентів, зарекомендувавши себе як надійний, відповідальний і висококваліфікований партнер в роботі з клієнтами і перевізниками.
Звернувшись в нашу компанію, Ви можете бути повністю впевнені, що будь-яка Ваша задача, пов'язана з перевезенням, буде виконана якісно і в найкоротші терміни.
Ми вважаємо, що запорука успіху - це задоволені клієнти. Тому наша команда докладає всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею. І щоб в наступний раз, коли Вам знадобиться скористатися послугами перевізника, перше, що прийшло Вам в голову, було - звернутися за допомогою в «Сантранс».

Наша команда

11111 (1)-min

Наша мета та цінності

Наша мета - стати Великою Транспортною компанією і надавати нашому клієнтові найкращі в світі транспортно-експедиційні послуги.
Любов до того, що ми робимо
Прагнення до постійного розвитку
Відкритість і простота
Чесність і працьовитість
Любов до навколишнього світу і бажання зробити його краще
Для нас важливо не просто вирішити проблему клієнта, а й зробити його день краще. Якщо кожен наш клієнт буде хоч трохи щасливішими після звернення в нашу компанію, значить, ми все робимо правильно. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені.

Чому ми?

100% і оперативна подача авто
Несемо матеріальну відповідальність за Ваш вантаж
Працюємо без вихідних
Всі види оплат
Персональний менеджер для кожного клієнта
Оперативний і електронний документообіг
Комплексний підхід до логістики
Власний автопарк
Консультація з виїздом фахівця на об'єкти
Широкий спектр послуг
Клієнтоорієнтованість
Кваліфіковані фахівці

Нам довіряють