Укр

Про компанію

 1. Головна
 2. Про компанію

Про компанію

Компанія «Сантранс» заснована в 2015 році. За період своєї діяльності компанія досягла великих успіхів і зайняла гідне місце серед конкурентів, зарекомендувавши себе як надійний, відповідальний і висококваліфікований партнер в роботі з клієнтами і перевізниками.

Звернувшись в нашу компанію, Ви можете бути повністю впевнені, що будь-яка Ваша задача, пов'язана з перевезенням, буде виконана якісно і в найкоротші терміни.

Ми вважаємо, що запорука успіху - це задоволені клієнти. Тому наша команда докладає всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею. І щоб в наступний раз, коли Вам знадобиться скористатися послугами перевізника, перше, що прийшло Вам в голову, було - звернутися за допомогою в «Сантранс».

Наша мета і цінності

Любов до того, що ми робимо

Прагнення до постійного розвитку

Відкритість і простота

Чесність і працьовитість

Любов до навколишнього світу


Наша мета - стати Великої Транспортною компанією і надавати нашому клієнтові найкращі в світі транспортно-експедиційні послуги.

Для нас важливо не просто вирішити проблему клієнта, а й зробити його день краще. Якщо кожен наш клієнт буде хоч трохи щасливішими після звернення в нашу компанію, значить, ми все робимо правильно. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені.

Чому ми

100% і оперативна подача авто

Широкий спектр послуг

Власний автопарк

Персональний менеджер для кожного клієнта

Всі види оплат

Несемо матеріальну відповідальність за Ваш вантаж

Кваліфіковані фахівці

Працюємо без вихідних

Нам довіряють

ПРО ТРАНСПОРТНУ КОМПАНІЮ САНТРАНС

Транспортна компанія Сантранс робить своїм партнерам низку вигідних пропозицій у галузі логістики. Здійснюючи великогабаритні перевезення по всій Україні та маючи бездоганну репутацію та велику кількість рекомендацій своїх клієнтів, компанія виправдано є лідером на сучасному ринку логістики. Маючи великий автопарк, відповідну спецтехніку та висококласних фахівців, ми готові взятися за будь-яке замовлення та виконати його в обумовлений термін. Тому з нами вигідно співпрацювати, оскільки всілякі непередбачувані ситуації та форс-мажори повністю виключені.

Важливо звернути увагу, що транспортна компанія Сантранс надає весь спектр логістичних послуг (3PL), що є родзинкою нашої діяльності. Починаючи з підготовки документації, розробки оптимального маршруту, підбору відповідного транспорту та закінчуючи доставкою до дверей, компанія охоплює всі етапи роботи в галузі логістики, що є безперечною перевагою.

Причини, з яких слід розпочати співпрацю з нами:

 1. Наявність великого автопарку, де можна разом із консультантом підібрати потрібну техніку та транспорт для перевезення вантажу.
 2. Якісна консолідація товару, що підкреслює серйозність та професіоналізм компанії.
 3. Надання всього спектра послуг, серед яких оформлення документів, контроль за місцезнаходженням вантажу, розвезення по точках дрібними фургонами, а також транспортування великогабаритних вантажів на великі відстані.
 4. Впевненість у професіоналізмі співробітників та надійності компанії.
 5. Прийнятні ціни, акції програми, а також наявність різноманітних вигідних пропозицій для постійних клієнтів.

Важливо звернути увагу, що транспортна компанія Сантранс здійснює розвезення по всій Україні, а це ще одна причина розпочати з нами співпрацю. 3PL включає перевантаження будь-якого виду продукції, а також здійснення розвезення продукції по торгових точках по місту і міжміську. Незалежно від того, яка послуга буде потрібна замовнику, наша компанія зможе її надати в стислий термін.

Слід згадати про те, що в автопарку компанії є невеликі фургони для оперативних та маловитратних перевезень, а також єврофури величезних розмірів для транспортування габаритної та негабаритної продукції.

Перш ніж розпочати співпрацю з нами, клієнт підписує контракт, що надає йому ще більшої впевненості в серйозності компанії. Також клієнту надається персональний менеджер, з яким можна зв'язуватися з кожного питання, що виникло в будь-який час.

Вантажне таксі Сантранс для малого бізнесу та приватних осіб

Вантажне таксі широко затребуване населенням. Напевно, кожному в житті доводилося стикатися із ситуацією, коли виникала потреба використовувати машину великої вантажопідйомності. Легкові автомобілі не підходять для транспортування габаритних вантажів. Це може бути небезпечно та незручно. До того ж, надалі таке ставлення веде до швидкого зношування транспортного засобу. А ось вантажівки для цього призначені. Вони без проблем перевозять великі вантажі як на близькі, так і на далекі відстані.

Сьогодні завдяки цій послузі доставка вантажу відбувається в мінімальні терміни.
Раніше, щоб переїхати з однієї квартири на іншу, доводилося довго шукати через знайому людину зі звичайною вантажівкою. На це йшло багато часу та сил. Сьогодні все вирішується одним дзвінком. транспортна компанія Сантранс допоможе вирішити всі проблеми, пов'язані з цим питанням:

Важливий плюс послуги вантажного таксі в тому, що замовнику надається широкий вибір машин з різним ступенем вантажопідйомності:

Замовлення можна без тяганини оформити по телефону або на сайті компанії.
Для навантаження великої кількості об'ємного та важкого вантажу Сантранс надає бригаду вантажників.

При зміні офісних приміщень, у разі потреби офісні меблі, обладнання та документацію акуратно запакують працівники компанії.

Чому варто звернутися до послуги вантажного таксі Сантранс

Подібні послуги часто надають і приватні особи. Але транспортна компанія Сантранс має значні переваги:

 1. Великий автопарк.
 2. Досвідчені менеджери виберуть підходящу для випадку (перевезення) машину.
 3. Досвідчені водії, знайомі з логістикою, швидко доставлять вантаж за призначенням.
 4. Хороший стан автомобілів.
 5. Наявність договору та необхідних документів.
 6. Завжди можна ознайомитись зі списком цін на послуги.
 7. У разі проблеми диспетчер допоможе вирішити її.
 8. Кваліфіковані вантажники.
 9. Професійний монтаж та демонтаж меблів.
 10. Гарантія безпеки вантажу.
 11. Пунктуальність.
 12. Доступність у час доби.

Вантажне таксі Сантранс заощадить час замовників і збереже їх нерви, зробить проблему перевезення вантажу, що легко вирішується.