Про компанію

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

на ринку вантажоперевезень

Забезпечити надійне транспортування вантажу клієнта - головна мета компанії Сантранс ось уже багато років. Наш досвід і постійний розвиток дозволили знайти сотні вдячних клієнтів, чимале число яких стали постійними.

Стабільну і успішну роботу Сантранс забезпечує професіоналізм співробітників і відповідальність компанії перед кожним замовником і за кожен вантаж. Максимально задовольнити потреби свого клієнта - це наше основне завдання.

НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ
високий рівень обслуговування

Пріоритетними правилами в роботі для нас є індивідуальний підхід до кожного, розробка менеджерами оптимальних і гнучких рішень в питаннях вантажоперевезень, надійна і швидка доставка.

Організувати доставку вантажу, зробити переїзд легким і спростити життя клієнта - те, для чого ми працюємо. Для реалізації цієї місії компанія володіє всією необхідною технікою і досвідченими співробітниками. Крім вантажних перевезень по Україні, надання спецтехніки та мувінгових послуг (по м.Київ та області), Сантранс пропонує вантаження і вивантаження вантажів, розбирання та складання меблів, вивіз будівельного сміття.

КОМПАНІЯ «САНТРАНС»

правильний вибір

Розрахувати вартість послуг з урахуванням розміру і ваги вантажу, дізнатися термін доставки, підібрати транспорт для переїзду і обумовити час його подачі, виконати замовлення на оренду спецтехніки - допоможуть наші менеджери. Вони уважно вислухають всі Ваші побажання, дадуть консультацію по необхідному питанню і запропонують максимально вигідне рішення.

Оплата послуг компанії можлива будь-яким зручним для клієнта - фізичної особи або юридичної організації - способом. Платникам ПДВ надається повний пакет необхідних документів.

Сантранс надає послуги і приватним клієнтам, і бізнесу, гарантуючи кожному економічне перевезення великих або невеликих вантажів, комфортний переїзд і надання надійної техніки. Для Вас ми з радістю впораємося з будь-яким завданням!

Більш детальну інформацію можна отримати за вказаними телефонами, а також в офісі компанії.

Вантажоперевезення
по Україні

Вантажоперевезення
по Києву і області

Оренда
спецтехніки

Організація
переїздів

Зв'яжіться з нами

Україна м.Київ
вул. Бережанська, 4

(044) 331-38-33
(067) 446-74-06
(063) 400-40-13
(066) 053-63-64