Укр

  1. Головна
  2. Організація переїздів
  3. Дачний переїзд

Дачний переїзд

Легкий і зручний розрахунок вартості перевезення

Виконати розрахунок
Додаткові послуги

Збирання, розбирання меблів

Упаковка техніки, меблів, документів, особистих речей

Перестановка меблів

Перевезення піаніно, рояля

Утилізація меблів

Підйом будматеріалів

Монтаж і демонтаж виставкового обладнання

Складські роботи

Вантажні перевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Нам довіряють

Дачний переїзд у Києві та області

Організувати дачний переїзд без сторонньої допомоги дуже складно, якщо ваша велика сім'я залишає міську квартиру на тривалий час. У цьому випадку допомога спеціалізованої служби стає єдиним шансом перевезти все необхідне протягом одного дня і нічого не забути. Для більшості людей переїзд на дачу недорого і якісно здається чимось нереальним, але насправді зараз можливо все, тим більше якщо вам на допомогу прийдуть справжні професіонали. Переїзд із компанією Suntrans – це завжди швидко, якісно та без ризику переплатити за нав'язані додаткові послуги. Професіоналізм співробітників та прозора цінова політика роблять перевізника найкращим у Києві та, найімовірніше, у всій країні.

Що відрізняє Suntrans від конкурентів

З самого появи компанії Suntrans зайняла особливе місце на ринку вантажоперевезення в Києві і з того часу ще нікому його не поступилася. Але в чому секрет такого відношення і з боку замовників, і з боку конкурентів? Зараз ми намагатимемося разом відповісти на це непросте питання.

Наявність власного автопарку

Навіть зараз, коли сфера вантажоперевезень розвинена як ніколи, необхідність перевезти речі на дачу недорого може спричинити масу побоювань. В основному вони пов'язані з тим, що більшість транспортних компаній використовують орендований транспорт, що дуже ускладнює процес вибору автомобіля. Замовник просто не може зрозуміти, наскільки безпечно довірити такому виконавцю своє майно. Але, на щастя, не всі перевізники економлять на утриманні власного автопарку і компанія Suntrans – найкраще підтвердження цього. Клієнти компанії можуть запланувати дачний переїзд недорого і заздалегідь вивчити автопарк компанії. Інформація про всі автомобілі є на сайті перевізника та доступна кожному.

Постійний персонал

Усі водії співпрацюють із компанією на постійній основі. Тільки так можна зберегти транспорт у ідеальному стані, а також забезпечити своєчасний ремонт та обслуговування всієї техніки. Крім того, постійні водії ставляться набагато відповідальнішими до своєї роботи та перевезення речей на дачу під контролем такого фахівця стане повністю безпечним заходом.

Те саме стосується і вантажників компанії, більшість персоналу співпрацює з Suntrans на постійній основі. Але іноді, наприклад, навесні і в кінці літа доводиться вдаватися до найму додаткового персоналу. Однак це повністю безпечно, адже рік у рік компанія співпрацює з одними й тими ж рекрутинговими агентствами, що дозволяє гарантувати професіоналізм та відповідальність кожного нового співробітника.

Сучасний підхід до надання послуг

Вантажоперевезення на дачу - це складний трудомісткий процес, що включає в себе кілька етапів і часто впоратися з їх виконанням без допомоги професіоналів просто неможливо. Тому компанія надає таку послугу, як переїзд під ключ. Що включає дана опція? Все необхідне для якісного та швидкого переїзду:

Страхування

Визнаєте собі чесно, як багато компаній з вантажоперевезення, які дають страховку на вантаж, ви знаєте і з ким мали задоволення співпрацювати? Швидше за все, ви не згадаєте жодної і в цьому немає нічого дивного, адже Suntrans – єдина у своєму роді. Співробітником компанії дійсно важлива безпека всіх ваших речей, а якщо непередбаченої ситуації уникнути все ж таки не вдасться, ви зможете отримати матеріальне відшкодування, що як мінімум скрасить гіркоту втрати.

Вантажоперевезення з Suntrans: найкращий вибір

Якщо вас цікавить перевезення меблів на дачу дешево, то сміливо звертаєтесь до Suntrans. Робота компанії орієнтована на високу якість, економію часу та надання найповнішого пакету послуг кожному клієнту. Простіше кажучи, перевезення речей на дачу без ризиків їх втрати та поломки, допомога в упаковці, навантаженні та вивантаженні, а також прибирання по завершенню роботи, безсумнівно, коштує певних вкладень. І якщо після завершення переїзду ви хочете просто присісти на диван і випити чашку чаю, а не бігати по будинку розкладаючи речі, пересуваючи меблі і згадуючи, що ж ховається в цій загадковій коробці без вказівних знаків, то вибір транспортної компанії для організації переїзду на дачу очевидний . Якісні перевезення меблів на дачу на сьогоднішній день – унікальна послуга і вона, безумовно гідна того, щоб ви її обрали.

Якщо якісь сумніви як послуги чи подробиці їх реалізації ще викликають у вас сумніви, просто відвідайте сайт компанії. Тут ви зможете знайти вичерпну інформацію та відповіді на будь-які питання, звернувшись за допомогою до менеджера. Представник компанії в режимі онлайн допоможе вам розрахувати вартість послуги та вибрати той чи інший варіант перевезення меблів за місто, що найбільше підходить в даній ситуації. Suntrans робить все, щоб клієнти почувалися щасливими.