Укр

  1. Головна
  2. Організація переїздів

Організація переїздів

Наша компанія організує якісний та комфортний переїзд по Києву та Київській області з виконанням повного комплексу послуг мувінгу. Ми працюємо на ринку вже понад 7 років та встигли за цей час здобути достатній професійний досвід, технічну базу, повністю систематизували процес переїзду та сформували найвигідніші тарифи на послуги. Ми здійснюємо переїзди «під ключ» будь-якої складності. На нашому рахунку успішні переїзди офісів, складів, квартир, заміських будинків, ресторанів та тисячі вдячних клієнтів. Довірте переїзд нам і ми зробимо його комфортним для Вас.

Легкий і зручний розрахунок вартості перевезення

Виконати розрахунок
Вантажні перевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Нам довіряють

Організація переїзду в Києві з вантажниками. Мувінгова компанія Сантранс робить переїзди під ключ.

Мувінгова компанія Сантранс організовує домашній та офісний переїзд, перевезення речей і меблів. Послуги переїзду можливо замовити під ключ. Це значить, що в нас можна замовити машину для переїздів, а також роботу вантажників, включно зборку та розбірку меблів і техніки, розстановку згідно плану, упаковку і тощо.

Мувінг в Києві стає доступніше і якісніше з Сантранс. В компанії власний автопарк машин з вантажопідйомністю від 1,5 тонни до 20 тон і своя бригада відповідальних і професіональних вантажників.

Мувінгова компанія Сантранс: що можемо запропонувати. Чому варто довіряти переїзд Сантранс.

Мувінгова компанія  Сантранс організовує домашні офісні переїзди з 2015р. ми пропонуємо не просто перевезення речей але й комплексно вирішуємо задачу транспортування майна.

Переїзд під ключ: які це послуги мувінгової компанії Сантранс

Клієнти обирають сан транс, тому що ми беремо організацію процесу під повний контроль. Для цього ми пропонуємо наступні послуги:

Переїзд: транспортна компанія чи окремі вантажники і машина

Вибір виконавця для послуг переїзду залежить від ваших можливостей і пріоритетів. Порівняємо самостійний переїзд і переїзд з Сантранс

Переїзд під ключ економить час і нерви 

Замовити машину для переїзду з вантажниками із усіма додатковими послугами в транспортні компанії Сантранс набагато зручніше і вигідніше. Мувінгова компанія надає і машину, і робітників разом і в певний час. Ви не ризикуйте затягнути з початком переїзду на весь день. Якщо компанія організує переїзд під ключ, значить, вам не доведеться переживати ні за упаковку, ні за доставку речей.

Мувінгова компанія Сантранс в Києві допоможе з будь-яким видом переїзду

Мувінг в Києві популярніший більше, ніж в інших містах України, тому що в столиці більше мешканців і вони мобільні ще. Майже 6 років роботи принесли сан транс десятки задоволених клієнтів в столиці.

Організація переїздів Києві — це задача Сантранс

Наша компанія допоможе з будь-яким переїздом в Києві, київський області і по Україні. Ми надаємо послуги мувінга під ключ.

Залишити заявку на нашому сайті, якщо вам необхідна організація переїзду. Ціну розрахує наш менеджер зв’яжуться з вами протягом робочого дня.

Мувінгові послуги, які надає Сантранс

Машини для переїзду в Києві: яку обрати

Обрати машину для переїзду треба не тільки згідно об’єму речей, але й характеру вантажать, і згідно з габаритами окремих предметів. Наприклад, якщо ваш вантаж чутливий до низьких температур, то для зимового автомобілю необхідно обігріваємий кузов.

Вантажоперевезення: великий переїзд краще робити з фургоном

Якщо речей багато і ви перевозити велику техніку, то краще замовитиєм Кий фургон на 2-5 тон. В такій машині буде достатньо місце, щоб поставити закріпити предмети з великими габаритами окремо, не зіставляючи один на інший.

Таксі для переїзду підходить для перевезення по місту

Домашні переїзд можна організувати і на невеликі машині. Якщо не треба перевозити меблі, то підійде навіть авто до 1,5 тон типо мікроавтобуса. Таксі для переїзду підходить своєю маневреністю, йому простіше розвернутися і припаркуватися у дворі будинку.

Винайняти машину для переїзду краще після консультації зі спеціалістом Сантранс

Замовити транспорт для переїзду вам допоможе в менеджер сам транс. Він розбирається в нюансах транспортування вантажів різного типу і підкажи, яка машина краще підійде для перевезення саме вашого майна.

Послуги переїзду: вантажники, упаковка, демонтаж і збірка

Переїзди: вантажники і водії спрощують задачу якщо їх правильно обрати

Сами люди організовують переїзд. Вантажники за недорого можуть виявитися безвідповідальними і зіпсувати ваше майно, і загальний настрій переїзду. Наші вантажники працюють охайно, тому переїзд з ними буде приємним і легким.

Демонтаж і збірку краще робити по плану

Переїзд з вантажниками з бригади професіоналів сан транс гарний тим, що робітники вже згідно свого досвіду знають, що за чим потрібно розбирати, щоб комфортно винести з квартири і розмістити в машину. Щоб переїзд завершився більш ефективно, рекомендуємо скласти план розстановки меблі техніки, згідно з якого наші вантажники організують простір на новому місці.

Перевезення має починатися з правильної упаковки

Домашній переїзд і включає перевезення меблів, кожен предмет потрібно запакувати правильно. Наприклад, обгорнути всі кути, закріпити двері в шкаф. В Сантранс ми знаємо, наскільки правильно упаковка спрощує процес завантаження і  допоможе уникнути повреждений при транспортуванні і розстановці.

Переїзд в Києві: ціна та інші переваги Стантранс

Замовте переїзд під ключ в Сантранс

Заповніть заявку на сайті. Наш менеджер зв’яжуться з вами протягом робочого дня, щоб оформити замовлення.