Укр

Трали

Застосовуються для перевезення довгих і наддовгих вантажів і конструкцій

Трали

Вартість роботи:

Від 6000 грн.

  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
Вантажопідйомність:від 10т.
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажні перевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

ПОСЛУГИ ОРЕНДИ ТРАЛУ

Послуги негабаритного перевезення необхідні, коли стоїть завдання транспортувати будівельну та сільськогосподарську техніку, велике промислове обладнання, важку техніку, бетонні та металеві конструкції. Послуги тралу, як і оренда повноворотного еескалатора, є незамінними для представників будівельного та ремонтного бізнесу, сільськогосподарського напряму, промислових комбінатів, заводів, виробників, автосалонів. Оренда тралу в Києві та за його межами дозволяє налагоджувати робочі процеси згідно з логістичними правилами, раціонально використовуючи тимчасовий та фінансовий ресурс.

Багато компаній, а також фізичні особи часто або час від часу стикаються з необхідністю оренди трала, і ціна, як і технічні габарити транспорту, залишаються важливими аспектами у виборі виконавця. Звертаючись до нас, отримайте техніку за доступною вартістю, а також супровід вантажу досвідченими фахівцями, грамотне складання маршруту та відповідність зазначеним у договорі термінам.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ЗАМОВИТИ ТРАЛ У КИЄВІ?

Якщо ви зіткнулися з необхідністю перевезення великої або навіть негабаритної техніки, рекомендуємо звертатися до нас, оскільки в технічному парку велика кількість спеціальної техніки, розрахованої на транспортування довгих і наддовгих конструкцій. Зайшовши на сайт, можна переглянути фото робіт.

Пропонуємо доступну вартість тралу вантажопідйомністю до 20 тонн. Ціна перевезення тралом розпочинається від 6000 гривень. Доступний сервіс з вантажоперевезень тралом у денний та нічний час. Це практично, щоб робота на будівельному майданчику чи в іншому напрямку не зупинялася, а готовий об'єкт було здано, вантаж доставлений у строки.
Клієнти, скориставшись сервісом оренди тралу, відзначають такі особливості:


Надання низькорамника є ефективним та швидким способом безпечного надійного транспортування великогабаритних, багатотонних вантажів, а також для вантажів з нестандартними формами, вагою, вантажами, що перевищують певні транспортні габарити. Використовується для евакуації, перебазування легкових, вантажних автомобілів.

ПІДБІР ПОТРІБНОГО ТРАЛУ ВІДБУВАЄТЬСЯ З ОБЛІКОМ ОСОБЛИВОСТЕЙ:

Звертаючись за сервісом, уточніть у формі заявки на сайті потрібні показники і менеджер компанії оперативно з вами зв'яжеться. Провівши розрахунок послуги, уточнивши всі нюанси, техніка буде подана строго в строки і ваше замовлення буде виконане. Оскільки «Сантранс» має широкий парк власної спеціалізованої техніки, то можна виконати замовлення в найкоротші терміни, не чекаючи поки трал для перевезення авто або будь-якого іншого вантажу звільниться і повернеться на базу.

Підкуповує клієнтів прозора система тарифів, що формується з урахуванням таких факторів:

Доставка тралом відбувається з урахуванням всіх вимог безпеки, надійності, що висувається до цього типу сервісу. Техніка доставляється на потрібну локацію у вказаний час, здійснюється навантаження вантажу, і він відправляється у фінальну точку, де відбувається вивантаження згідно з встановленими правилами та термінами. Для фіксації техніки, що транспортується, застосовуються надійні системи, що забезпечує безпеку і стійкість будь-якого вантажу.

ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ ТРАЛУ В ТРАНСПОРТНІЙ КОМПАНІЇ САНТРАНС

  1. Можливість виконання замовлень у робочі та вихідні дні.
  2. Цілодобова служба підтримки у телефонному режимі, персональний менеджер.
  3. Подача трала як до Києва, так і області.
  4. Багаторічний досвід професійної команди.
  5. Якісна, технічно справна техніка.


Залишіть заявку та отримайте швидкий розрахунок потрібного сервісу. Довіряючи нам, ви отримаєте послуги трала за доступною вартістю по Києву, області та всій Україні.