Укр

  1. Головна
  2. Оренда спецтехніки
  3. Самоскиди

Самоскиди

Самоскид 5Т
від 565 грн
Самоскид 5Т
Вантажопідйомність автодо 5 т
Габарити автомобіля д/ш/в6,5м/2,5м/2,6м
Габарити кузова д/ш/в:2,62м/2,3м/0,87м
Самоскид 10Т
від 700 грн
Самоскид 10Т
Вантажопідйомність автодо 10 т
Габарити автомобіля д/ш/в7м/2,5м/2,85м
Габарити кузова д/ш/в:4,075м/2,3м/1,2м
Самоскид 30Т
від 950 грн
Самоскид 30Т
Вантажопідйомність автодо 30 т
Габарити автомобіля д/ш/в9,2м/2,5м/3,5м
Габарити кузова д/ш/в:5,2м/2,4м/1,5м
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажні перевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

ОРЕНДА САМОСВАЛА В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Самоскид – це вантажний автомобіль підвищеної прохідності, обладнаний кузовом спеціальної системи. Коли треба розвантажити машину - оператор запускає механізм і кузов перекидається, позбавляючись вмісту. Це значно прискорює вантажно-розвантажувальні роботи та робить їх менш трудомісткими. Оренда самоскида стане в нагоді, якщо вам необхідно перевезти сипучі будівельні матеріали у великій кількості. Це надійний спосіб економії людського ресурсу та скорочення витрат.

Сьогодні самоскиди виготовляються на базі шасі найрізноманітніших вантажівок, але найпопулярніші з них це КАМАЗ, МАЗ, MAN та HOWO. Ці машини відповідають усім вимогам сучасного будівництва, таким як швидкість і свобода пересування, комфорт оператора, надійність двигуна і механізмів, стійкість до різноманітних кліматичних умов. Основною відмінністю самоскидів є їхня вантажопідйомність, тому перш ніж взяти самоскид в оренду переконайтеся, що він задовольняє ваші вимоги.

Це дуже корисна техніка, яка застосовується і у будівництві та у вивезенні будівельного та іншого сміття та для перевезень зерна. Однак, якщо ви постійно не використовуєте таку техніку у своїй діяльності, її зміст може бути нерентабельним. У такій ситуації найкраще підійде оренда самоскида, як і оренда автокрана.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ САМОСВАЛА В ПРОКАТУ

Давайте детально обговоримо, які ж переваги у того, щоб не купувати цю спеціальну техніку, а просто наймати його в разі потреби. Для деяких сфер діяльності, наприклад, будівництво доріг, сільське господарство, будівництво самоскид життєво необхідний, у той час як для більшості інших сфер більшу частину часу без нього можна обійтися. Наприклад, вивіз будівельного сміття в Києві також найзручніше виконувати самоскидом.

ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ САМОСВАЛУ:

Врахуйте, що при оренді за безпеку техніки та її дбайливе використання відповідає орендар, але якщо ви наймаєте машину відразу з водієм, то більшість відповідальності буде на ньому. До того ж, багато компаній власники страхують свою техніку та водіїв, що допоможе вам уникнути істотних коштів у разі форс-мажорів.

Оренду самоскидів у Києві та області пропонує безліч компаній, але скориставшись послугами Сантрансу ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте технічно справну машину, готову до роботи. Кваліфіковані оператори гарантують швидке виконання роботи та безпеку на вашому будівельному майданчику. Якщо у вас залишилися питання щодо оренди самоскида, зателефонуйте нашим менеджерам, які з радістю вас проконсультують. З компанією Сантранс оренда самоскидів це легкий, приємний та вигідний процес!

Яку інформацію потрібно надати нашим менеджерам перед орендою самоскида?

Для вибору з нашого автопарку автомобіля, що ідеально підходить вам за характеристиками, вам потрібно буде вказати такі параметри:

Наші послуги з оренди самоскида відрізняються високою якістю. Самоскид буде за вказаною адресою в обумовлені терміни. Роботу також буде виконано відповідно до договору, який ми з вами укласти.