Укр
  1. Головна
  2. Оренда спецтехніки
  3. Повноповоротний екскаватор

Повноповоротний екскаватор

Применяются для извлечения и транспортировки мягких и твердых пород

Повноповоротний екскаватор

Стоимость за смену:

От 5800 грн.

  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
Ковш:от 0,6 куб.м.
Марка:VOLVO,JCB,HITACHI,KOMATSU
Тип шасси:колесные и гусеничные
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажоперевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

Повноповоротний екскаватор в оренду у Києві та області. Колісного та гусеничного типу

У Сантранс можна взяти повноповоротний екскаватор в оренду для земляних та інших робіт у Києві та області. У нашому парку спецтехніки є гусеничні та колісні повноповоротні екскаватори. З технікою працюють професійні та досвідчені машиністи зі штату співробітників компанії. Ціна оренди вважається робочою зміною. Парк техніки до Сантрансу свій, тому ми стежимо за справністю кожної одиниці. Гарантуємо пунктуальність початку змін машиніста та якість робіт. У Сантранс замовити повноповоротний екскаватор в оренду в Києві можна на будь-який час, техніка та машиністи працюють навіть уночі та у вихідні дні, як і замовити евакуатор. Вартість робіт розрахує менеджер - залиште заявку на сайті або зателефонуйте.

Оренда повноповоротного екскаватора з ковшем від 0,6 м куб.

Повноповоротний екскаватор в оренду можна взяти для різних типів робіт. Завдяки тому, що можна вибрати розмір ковша та тип шасі, екскаватори Сантранс підійдуть для різних цілей:

Об'єм ковша вибирають за типом ґрунту або сипучої сировини, яку необхідно розпушити або перемістити за допомогою екскаватора. Чим щільніший грунт, тим менший обсяг і більше вага деталі, тому що для робіт на скельних або мерзлих ґрунтах потрібні укріплені ковші з міцніших матеріалів.

Від об'єму і ваги ковша в свою чергу залежить і розмір, вантажопідйомність, і тип екскаватора: колісний повноповоротний або гусеничний. Важливо правильно підібрати його під необхідні цілі, щоб і ефективність робіт була вищою, і техніка не вийшла з ладу.
Підібрати повноповоротний екскаватор із потрібним об'ємом та типом ковша допоможе менеджер Сантранс. Опишіть йому, для яких робіт і де вам потрібна техніка, і менеджер підбере відповідне ТЗ та розрахує вартість оренди повноповоротного екскаватора в Києві та області.

Найняти гусеничний екскаватор в оренду з машиністом

Повноповоротний екскаватор для робіт у Києві та області можна вибрати з різним типом шасі. У Сантранс є гусеничний екскаватор в оренду та колісний. Вибір залежить від ваших завдань.

Гусеничний екскаватор підійде в тих випадках, коли важлива висока ступінь прохідності та стійкості техніки. Наприклад, коли потрібний котлован під будівництво або потрібно розрівняти велику площу землі. Оренда гусеничного екскаватора виправдане для робіт на бездоріжжі, на пересіченій місцевості.

Працювати з екскаватором може лише професійний машиніст. У Сантрансі свій перевірений штат водіїв для управління спецтехнікою.

Оренда колісного екскаватора в Києві та області.

Оренда повноповоротного колісного екскаватора також доступна в Сантранс з оплатою по робочих змінах. Екскаватор на колісному ходу підійде для робіт у місті, де нерівності ландшафту мінімальні та стійкість техніки не є критичним параметром.

Орендувати повноповоротний колісний екскаватор для робіт у Києві та області можна щодня на одну зміну або одразу на тривалий період. Наші спеціалісти спланують індивідуальний графік оренди техніки.

Замовити повноповоротний екскаватор в оренду Сантранс можна на будь-який час.
Замовте екскаватор на будь-якому типі шасі у формі на сайті. З вами зв'яжеться наш менеджер, уточнить деталі замовлення та проконсультує щодо можливостей оренди.

З Сантрансом ви отримуєте надійного партнера для бізнесу: