Оренда трала 10-20т

spectech-11

Оренда трала

вантажопідйомність 10-20 тонн
Без ПДВ
Подача авто
від 6000 грн
б/г з ПДВ
Подача авто
від 7200 грн

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального прорахунку вартості

 

Оренда трала

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального розрахунку вартості

Оренда трала

Оренда трала 10-20т

10 - 20 тон

Роботи з підготовки майданчика, розбирання завалів, видобутку природного матеріалу, будівництва об'єктів вимагають застосування спеціальних машин і механізмів. Великі підприємства мають в своєму арсеналі такий парк спецтехніки. Однак не завжди буває рентабельним містити його. Іноді економічно вигідніше екскаватори, вантажні машини, бульдозери тощо орендувати. Особливо це стосується невеликих компаній, яким будівельна техніка потрібна не повсякденно. Їм раціональніше економити на обслуговуванні будівельної техніки, на її ремонті, придбанні запчастин, на людському ресурсі, на створенні умов для всесезонного зберігання, на регулярному техобслуговуванні. Саме тому оренда спецтехніки - така популярна послуга на ринку.

Що ще врахувати при оренді?

Як це не дивно - умови переміщення важких машин по дорогах, з об'єкта на об'єкт або від орендаря до місця призначення. Не кожна подібна машина може самостійно дістатися з пункту А в пункт Б. Інші навіть не пристосовані до цього, інші мають настільки складну ходову частину, наприклад, гусениці, яка елементарно руйнує покриття автодоріг, треті створять по шляху проходження загрозу виникнення аварій, четверті зажадають величезних витрат на паливо.

Ось чому для перевезення спецобладнання з нестандартними габаритами передбачена особлива одиниці «евакуаційної» техніки - трактори, оснащені тралами.

Принципи і правила транспортування

Призначення тягача з причепом-тралом - безпечно для людей і самої техніки перемістити її з об'єкта на об'єкт. Він оснащений місткою універсальною платформою, на якій «комфортно» розташується як машина на колесах, так і на гусеничному ходу. Кріпиться вона надійно за допомогою особливих тросів. Часто на трали встановлюють не тільки механізми, а й цистерни, вагончики, будівельні конструкції, - словом, все, що має велику вагу і вимагає особливих умов транспортування. Тягачі - трали здатні витримати дуже великі навантаження, тому обмежень по масі практично немає. Слід пам'ятати про вимоги до перевезення негабаритного вантажу, визначених Правилами дорожнього руху: так, параметри переміщуваного механізму не повинні виходити за рамки, обумовлені ПДР. Крім того, тягач повинен мати попереджувальні інших водіїв знаки.

Раціональний підхід до вирішення ваших виробничих завдань полягає в тому, що ми знаємо як вам допомогти.