Оренда самоскидів

Самоскид 5т
3 куб/м
Самоскид 10т
8 - 10 куб/м
Самоскид 15т
12 куб/м
Самоскид 30т
20 куб/м

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального розрахунку вартості

Оренда самоскидів

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального прорахунку вартості

 

Оренда самоскидів

Оренда самоскидів

Щоб перевозити сипучі і навалочні матеріали, а також інші види вантажів, які можна вивантажувати за допомогою простого перевертання їх з кузова застосовуються самоскиди.

Самоскид - спеціальна вантажівка, здатна здійснювати самовигрузку. У його склад входить причіп з кузовом, який наповнюється механічним шляхом. Окремі види самоскидів розвантажують за допомогою телескопічних підйомників, коли необхідно всю машину нахилити під певним кутом.

Щоб взяти в оренду вантажівку потрібної конфігурації, слід знати класифікацію самоскидів. Це допоможе вибрати ту машину, яка потрібна саме вам для реалізації своїх завдань.

Самоскиди діляться за такими характеристиками:

1. Напрямок вивантаження - варіанти: назад або набік.

2. Форма кузова - буває простий або зсувний, може бути за типом платформи або бункера.

3. Тип розвантаження - існує примусова або похила, крім цього - універсальна, здатна розвантажуватися в будь-яку сторону або двостороннього вивантаження.

Сьогодні самоскиди широко застосовуються в будівельній галузі, але щоб орендувати таку машину, потрібно заплатити не таку велику суму, як може здаватися. Якщо ви займаєтеся будівництвом досить часто, то таку машину краще мати в своєму користуванні. Однак в такому випадку потрібно постійно думати про заправку, ремонті і техобслуговуванні, що робить цю покупку довго окупною.