Оренда навантажувача-кара

Телескопічний навантажувач 1,5т
Телескопічний навантажувач 2-3,5т
Телескопічний навантажувач 5т
Телескопічний навантажувач 6-8т

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального розрахунку вартості

Оренда навантажувача-кара

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального прорахунку вартості

 

Оренда навантажувача-кара

Оренда навантажувача-кара

Для навантаження і транспортування вантажів створена спеціальна техніка, яка називається навантажувачем. Її застосування істотно полегшує працю людей і прискорює процес їх роботи. Висока ціна навантажувача не дозволяє невеликим фірмам мати його в своєму парку. Зате вони можуть орендувати даний вид технічного засобу. Оренда спецтехніки стане оптимальним рішенням і в тому випадку, коли вона потрібна не часто.

Оренда навантажувача пов'язана з цілим рядом переваг, які отримує орендар. Йому не потрібно витрачати велику суму на придбання техніки даного виду. Її наявність в парку підприємства призводить до цілого ряду додаткових і чималих витрат на її утримання і обслуговування.

Перед виходом на роботу навантажувач повинен пройти щоденний технічний огляд, який проведе співробітник компанії. Крім витрат на зарплату механіка, обслуговуючого техніку, потрібно оплата праці водія, який буде їй управляти. Купівля зношених деталей, витратних матеріалів, заправка паливом - все це збільшує суму витрат на утримання навантажувача.

Перераховані статті витрат не мають ніякого відношення до орендаря. Він отримує в своє розпорядження справну техніку і на потрібний йому період часу. Для зручності клієнтів оплата може бути погодинною або добової.

Навантажувач працює під управлінням досвідченого водія, тому проблема з підбором персоналу також не стосується орендаря. Якщо відбувається поломка спецтехніки протягом орендного терміну, тоді її власник оперативно надасть їй рівноцінну заміну.

Спеціалізована компанія має великий парк спецтехніки. Вона відповідально ставиться до кожного свого клієнта і намагається максимально якісно виконати роботи. Їх оперативність і якість залежать від майстерності водія і підбору підходящої моделі навантажувача. З метою уточнення потреб клієнта співробітники фірми-орендодавця здійснюють їх опитування. Зокрема, їх цікавить, перевезення яких видів вантажів планується. Уточнять вони і вага вантажів, що транспортуються, що допоможе їм вибрати модель навантажувача з потрібною вантажопідйомністю. На вибір техніки впливає і вид робіт, які передбачається виконати з її участю. Дану інформацію також доведеться надати орендарю.

Невисока вартість оренди навантажувача, гнучка система знижок, встановлена орендодавцем для своїх постійних клієнтів, робить дану послугу особливо популярною.