Оренда кранів маніпуляторів

Маніпулятор 5т
Маніпулятор 10т
Маніпулятор 15т

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального прорахунку вартості

 

Оренда кранів маніпутяторів

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального розрахунку вартості

Оренда кранів маніпуляторів

Оренда кранів маніпуляторів

У нас в країні перші маніпулятори використовувалися при ліквідації наслідків техногенних лих і, зокрема, таких трагедіях, як Чорнобильська катастрофа. З їх допомогою вдалося прибрати уламки з даху реактора, фактично це відбувалося в самому череві вибуху. У зв'язку з неприпустимою для людини дозою радіації, цю роботи виконували механічні пристрої.

Крім цього, кранові маніпулятори були задіяні при ліквідації катастрофи в Японії. За допомогою маневрових установок були усунені наслідки аварії на Фукусімі-1, таким чином, вдалося уникнути великої кількості людських жертв.

Завдяки своїй універсальності, сфера діяльності маніпуляторів дуже широка. Їх можна використовувати і під час навантаження-розвантаження залізобетонних конструкцій, і під час перевезення предметів з крихкого скла. Оренда автомобіля з маніпулятором корисна не тільки при будівельних роботах, а й при переїзді: як без пошкоджень занурити і перевезти старе фортепіано? Якщо воно не проходить через двері, то за допомогою даного механізму ви зможете перемістити його в квартиру через балкон. Це стало можливим завдяки довгій стрілі крана.

Оренда маніпулятора необхідно при дачному будівництві. З його допомогою ви здійсните не тільки вантажно-розвантажувальні роботи, а й зможете звести малоповерхову будівлю, змонтувати альпійську гірку, басейн і альтанку, а також встановити залізобетонні плити. Поза всяким сумнівом, з цим впорається і група звичайних людей. Але для цього їм знадобиться в три рази більше часу.

Для будівельних робіт КМУ також буде дуже корисна. Практично на всіх майданчиках, навантаження, розвантаження і транспортування будматеріалів займає більшу частину часу. За допомогою оренди маніпулятора, ви скоротите його і заощадите чимало коштів. Кошторис можна зменшити завдяки використанню тільки однієї одиниці техніки, так як проведення всієї роботи вимагає не такої великої кількості часу.

Потреба в маніпуляторах зростає з кожним роком, що веде до збільшення кількості компаній, які надають подібні послуги. Ті, хто вже користувався послугою оренди маніпулятора в компанії Сантранс знають, що працювати з нашої компанії легко і просто!