Оренда евакуатора

Оренда евакуатора 3т
Оренда евакуатора 5т
Оренда евакуатора 7т
Оренда евакуатора 10т

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального розрахунку вартості

Оренда евакуатора

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального прорахунку вартості

 

Оренда евакуатора

Оренда евакуатора

Останнім часом збільшується число аварійних ситуацій і подій прямо пов'язане з постійно зростаючою кількістю автомобілів на наших автомагістралях. Завантаженість доріг, а місцями повна відсутність спеціально виділених стоянок змушують водіїв залишати транспортні засоби в місцях для цього не призначених. Часом такі спонтанні парковки заважають руху основного потоку автотранспорту. Як наслідок, численні пробки, аварії.

Якщо в дорозі трапилася поломка, будь то відмова гальмівної системи, збій в електронній системі, що призвів до знерухомлення транспортного засобу, або більш серйозна причина, як, наприклад, дорожньо-транспортна пригода, вам необхідна допомога евакуатора. Необхідність вдатися до допомоги спеціальних служб виникає і в разі непередбачених ситуацій, коли водій за станом здоров'я не зможе продовжити керування автомобілем самостійно.

Автомобіль, залишаючись без руху на проїжджій частині, може створювати загрозу і власнику, і іншим учасникам руху, тому потрібно якомога швидше доставити його на станцію техобслуговування або в інше місце для налагодження або ремонту. З цим завданням успішно справляться професіонали.

На сьогоднішній день серйозні компанії, в сферу діяльності яких входить цей тип послуги, мають в своєму арсеналі такі види евакуаторів:

- з ручною, гідравлічної або електричної лебідкою;

- з маніпулятором;

- з частковим навантаженням;

- з прямою платформою;

- з ламаної платформою ;;

- зі зсувними платформою.

Правильний вибір евакуатора допоможе зробити диспетчер компанії Сантранс. Залежно від ступеня пошкоджень, габаритів і тоннажу транспортного засобу вам буде надано певний тип спеціального транспорту. Так, наприклад, евакуатор із частковим навантаженням доцільно використовувати для автомобілів, зі збереженою рухомістю хоч однієї колісної осі. Для знерухомлених транспортних засобів існують евакуатори зі зсувними платформою і лебідкою. Обладнаний маніпулятором і прямий платформою евакуатор незамінний в умовах тісних вулиць або парковок, а також при підйомі з кюветів і ям.

Будь-які транспортуються автомобілі захищені від ушкоджень надійними кріпленнями і захопленнями, що забезпечить їх повну безпеку в процесі перевезення. Гарантією добре виконаної роботи служить професіоналізм співробітників нашої компаній, що працюють в цій сфері послуг.