Оренда екскаватора навантажувача

Оренда екскаватора навантажувача
JCB 3,JCB 4, CAT, Volvo, NewHolland, Case
Оренда Гідромолота
На базі JCB 3
Оренда телескопічного навантажувача
до 3 т, 13 м Маніту, JCB

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального розрахунку вартості

Оренда екскаватора навантажувача

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального прорахунку вартості

 

Оренда екскаватора навантажувача

Оренда екскаватора навантажувача

Якщо ви облаштовуєте територію свого міста, надаєте послуги ландшафтного дизайну, ведете якісь ремонтні або землевпорядні роботи, вам ніяк не обійтися без землерийно-вантажної техніки. Вона незамінна в силу свого універсального характеру, однак утримувати її на балансі дуже дорого. Який же вихід?

Ми пропонуємо оптимальне рішення - оренду екскаватора-навантажувача. Звернувшись в нашу компанію, ви можете не сумніватися: орендована спецтехніка буде використана ефективно. Ми пропонуємо спецтехніку таких широко відомих на українському ринку виробників, як Terex, Case, JCB.

Наприклад, екскаватор-навантажувач Terex 860 незамінний при землевпорядних або будівельних роботах. Він технічно адаптований до роботи при будь-яких погодних умовах і на самих різних майданчиках. У числі найбільш затребуваних можливостей цієї машини - риття і засипання траншей, навантаження снігу, гравію, землі та інших сипучих матеріалів.

Ще одна універсальна модель - екскаватор-навантажувач JCB 3CX. Коробчата міцна стріла надає йому підвищену вантажопідйомність, можливо також задіяти для ряду робіт гідромолот. Подібно цієї моделі, завдання двох-трьох машин одночасно може вирішити і екскаватор-навантажувач JCB 4CX.

Вся техніка, яку ми пропонуємо в оренду, має відмінні технічні і експлуатаційні характеристики і знаходиться в робочому стані.

Далеко не завжди є можливість маневру великовантажної техніки, тому раціональніше використовувати універсальну спецтехніку, що дозволяє обмежувати будівельні та землевпорядні роботи якомога меншою територією.

Яку б модель ви не обрали, оренда дозволить отримати економічні вигоди. Перш за все, не доведеться платити за придбання дорогої машини, а отже, відпадає питання і про місце її парковки, і про витрати на ТО, ПММ та експлуатацію. Чи не буде необхідності і навчати персонал: оренда включає послуги оператора.

Нарешті, ви користуєтеся машиною тільки в той період, коли вона вам необхідна, будь то ремонтні або дорожньо-будівельні з роботи з екскаватором-навантажувачем. З нашою допомогою ви завжди можете вибрати спецтехніку, максимально відповідну до вашої будівельної або землевпорядною задачі. Термін оренди - мінімум 7 годин, плюс 1 година на подачу машини.