Оренда автовишки

Автовишка 17м
Автовишка 22м
Автовишка 28м
Автовишка 30-32м

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального прорахунку вартості

 

Оренда автовишки

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Для індивідуального розрахунку вартості

Оренда автовишки

Оренда автовишки

Автовишка - це конструкція, що складається з підйомника і автобази. З його допомогою здійснюють підйом робітників і інструментів на висоту, необхідну для виконання різних видів робіт. Іноді подібну техніку називають автогідропідйомники і використовують її абсолютно в різних сферах, де вимагається виконання будь-яких дій на висоті.

Автовишки бувають декількох видів. Зазвичай вони класифікуються за максимально допустимої висоті підйому платформи. В середньому на автовишці можуть підніматися близько 2 робітників з інструментом. Вона досить економічна і дозволяє виконувати висотні роботи, зберігаючи максимальну безпеку для робітників (платформа оточена поручнями, які захищають людей від падіння). Середня висота підйому від 20 до 40 метрів.

Взяти в оренду автовишку можна в компанії Сантранс. Крім вишок ви можете орендувати у нса маніпулятори, підйомники, екскаватори. Вартість оренди вишки залежить від тривалості робіт. Тобто, чим швидше буде виконана послуга, необхідна вам, тим менше ви заплатите. Дорожче коштують вишки, які піднімають на максимальну висоту (близько 40 метрів). Підвищити ціну послуги також може терміновість замовлення і віддаленість об'єкту. При замовленні слід уточнити, який саме вид робіт планується виконувати, тому що від цього залежить вид підходящої автовишки.

У яких випадках застосовуються автовишки? По-перше, з їх допомогою проводяться роботи з миття фасадів, вітрин і вітражів. По-друге, автовишка - це можливість виконати різні будівельно-монтажні роботи на висоті. По-третє, часто автовишки використовуються для роботи рятувальників (наприклад, під час пожежі). По-четверте, це можуть бути електромонтажні роботи, установка ялинки, спил дерев, робота з рекламними щитами і багато іншого. Насправді, автовишка - це техніка, яка буває потрібна в різних місцях міста практично кожен день. Також за допомогою даного обладнання проводяться ремонтні роботи фасадів будівель, усунення несправностей в світлофорах, монтаж дорожніх знаків, установка кондиціонерів і багато іншого.

Основні переваги автовишок - це безпека при виконанні висотних робіт, можливість підняти робітників, інструменти і будівельний матеріал одночасно, недорога погодинна оренда.