Укр
  1. Головна
  2. Оренда спецтехніки
  3. Крани-маніпулятори

Крани-маніпулятори

Вантажопідйомність авто:до 5 т
Кузов:від 4 м до 6 м
Виліт стріли:до 7 м
Вантажопідйомність авто:до 10 т
Кузов:від 4.5 м до 7 м
Виліт стріли:до 12 м
Вантажопідйомність авто:до 15 т
Кузов:від 6 м до 8 м
Виліт стріли:до 18 м
Вантажопідйомність авто:до 20 т
Кузов:від 7 м до 13.6
Виліт стріли:до 14 м
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажні перевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

ОРЕНДА КРАНА МАНІПУЛЯТОРА В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Завдяки використанню спеціалізованої техніки ефективність будівельних робіт підвищується. Компанія Сантранс надає забудовникам вигідні умови для тимчасової експлуатації оптимального виду обладнання.

Кран-маніпулятор відноситься до найбільш затребуваного типу техніки. Цей вид спецтехніки зручний для навантаження-розвантаження будівельних матеріалів, транспортування вантажів на об'єкт будівництва.

Функціональний кран маніпулятор поєднує в одній одиниці техніки транспортний засіб та підйомний механізм. Цей продуктивний та мобільний агрегат здатний періодично доставляти вантажі на будівництво та брати участь у будівництві.

Кран маніпулятор є вантажівкою, на шасі якої прикріплена маніпуляторна установка. Транспортний засіб може бути різною вантажопідйомністю. Як вантажівка використовується всюдихід, що долає бездоріжжя або легкий компактний автомобіль, який зручний для міських умов.

За допомогою автоманіпулятора на об'єкти завозяться важкі вантажі, побутівки, тротуарна плитка, кабельні баби, бухти. Для розвантаження служить КМУ, яка з великою точністю встановлює завезені предмети потрібне місце.

ПОСЛУГИ ОРЕНДИ КРАНА МАНІПУЛЯТОРА У КИЄВІ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗАБУДОВАЛЬНИКАМ:

Вантажопідйомність відноситься до важливої характеристики маніпулятора. Щоб виконувати операції передачі матеріалів на високий поверх, потрібна потужна техніка. Середні параметри вантажопідйомності маніпулятора дозволяють без проблем перевозити брус, профнастил, тротуарну плитку, бетонні кільця, побутівки, залізничні вироби, металоконструкції, верстати, інші будівельні вироби. Таку техніку зазвичай орендують дрібні компанії. Малотоннажні маніпулятори є актуальними у приватних клієнтів. Для подібного виду техніки застосовують різні платформи.

На кінці стріли КМУ може бути гак або гідравлічне захоплення. Маніпуляторна установка здатна виконувати різні операції на будівництві, що полегшують працю робітників. Управління такою технікою досить легке. Електронні системи контролюють процес роботи.

Орендар, який взяв напрокат маніпулятор у Києві та області, оплачує лише час його експлуатації. Це значно дешевше порівняно із придбанням техніки у власність плюс її змістом. Сучасний сервіс орендних послуг кранів маніпуляторів вважається вигідним та ефективним способом використання потрібної техніки.

Транспортування великовантажних об'ємних предметів необхідне як будівельникам-професіоналам. Часто такі заходи слід проводити у місцях навантаження та прийому товару, комунальникам, на виробничих підприємствах, під час проведення ремонтних робіт. Часи, коли для навантаження та транспортування наймалися робітники, маса техніки, пішли в минуле. Зараз можна використовувати єдиний спеціальний технічний пристрій - маніпулятор. Він поєднує в собі механізми для транспортування та підйому вантажів.

СПЕЦТЕХНІКА З БАГАТЬОМА ФУНКЦІЯМИ

Сучасний кран маніпулятор – це спеціалізований пристрій, що поєднує швидкісне пересування та має багато інших призначень. Є різні варіанти такої техніки, що відрізняються один від одного технічними даними, вартістю оренди та іншими похідними.
Встановлюються вони та перевозяться у невеликих автомобілях і використовуються частіше у містечках чи селищах. Це пристрої, які працюють у кількох категоріях. Її функціональність має на увазі володіння нею в особливих ситуаціях і в умовах, де інші технічні пристрої марні. Такі можливості машини сприяли потребам у її оренді. Коштує така техніка дорого, тому її придбання для виконання кількох завдань може бути невиправданим.

Оренда маніпулятора в Києві та області допоможе вийти зі скрутного становища. Використання техніки в такій якості коштуватиме недорого і дозволить вирішити різні завдання. Замовити маніпулятор можна для перевезення окремих важких предметів, габаритного вантажу в контейнері, на плитах або піддонах. За допомогою маніпулятора легко впоратися з посадкою дерев, установкою електричних стовпів та опор.
Техніку можна використовувати для спилювання сухої об'ємної рослинності на вулицях міст та приватному секторі. Пристрій невеликого розміру, але маневрений і універсальний, при цьому економічний і практичний. Навантаження та розвантаження машина виконує сама, їй не потрібний для допомоги додатковий кран та ручна праця. Такі можливості економлять час, сили та гроші.

МОЖЛИВОСТІ КРАНА-МАНІПУЛЯТОРА

Така техніка має й інші переваги. З її допомогою можна в короткий термін провести відновлювальні та ремонтні роботи, використовувати її в комунальному господарстві, для діяльності в ландшафтному дизайні, в галузі лісозаготівель, у будівництві приватних будинків, котеджів, незамінні для ділянок з важким під'їздом. Маніпулятор дозволяє швидко доставити несправний транспорт за вказаною адресою. На ньому можна перевозити техніку та деталі вагою до 5 тисяч кілограм.

Пристрої здатні функціонувати в обмежених умовах, швидко маневрувати за різних обставин, виконувати багато видів робіт. Вони легкі, оперативні, багатофункціональні, мобільні, витривалі, тому стали популярними для різних видів діяльності. Даною технікою легко керувати, отже, не потрібна велика кількість персоналу для її обслуговування.

Маніпулятор, міні-кран – необхідна спеціальна техніка при транспортуванні, завантаженні та вивантаженні великих та важких вантажів.

Мабуть, незамінним виходом із будь-якої ситуації буде послуга крана маніпулятора.

Автопарк САНТРАНС оснащений всілякими кранами-маніпуляторами, що мають різну вантажопідйомність, що дозволяє використовувати таку спецтехніку без обмежень. Впоратися з роботами зі складання та розбирання будь-якої складності – не проблема для крана-маніпулятора.

Ми робимо відмінну пропозицію нашим клієнтам, пропонуючи послугу оренди маніпуляторів від 5 до 20 тонн для використання їх під час ремонтно-відновлювальних робіт, це уможливлює виконання значних обсягів праць у найкоротший час, а також дозволяє зменшити витрати.

ВИДИ РОБОТ З ВИКОРИСТАННЯМ КРАНА МАНІПУЛЯТОРА:

Менеджери компанії Сантранс допоможуть підібрати в оренду маніпулятор під потрібні завдання. Звертайтесь!