Укр

Евакуатори

Применяются для погрузки, разгрузки и перевозки автомобилей

Евакуатори

Стоимость работы:

От 800 грн.

  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
Грузоподъемность:от 3 т.
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажоперевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

Евакуатори

Використання евакуатора необхідне як приватних осіб у разі поломки, так підприємств для перевезення техніки.

У разі коли вам потрібен евакуатор, для того щоб відвести автомобіль або іншу техніку в будь-яку точку столиці, області, а також по території України, все що вам потрібно – просто звернеться до нашої компанії.

Що ми можемо запропонувати?

Наша компанія працює на ринку оренди техніки та вантажних перевезень лише чотири роки, проте цей час ми не лише набули колосального досвіду у перевезеннях, але й зібрали у своєму автопарку найсучаснішу та якісну техніку, яку тільки могли знайти у продажу.

Наші евакуатори оснащені лебідками, підкатними візками та мають зручні платформи. У них потужні двигуни, щоб вони змогли пройти будь-якою дорогою з вантажем. Ми можемо запропонувати вам:

Вся техніка для навантаження оснащена гідравлічними системами, що дуже полегшують перевезення. Ви з легкістю зможете встановити на платформу як невеликий легковий автомобіль, так і автобус. А якщо за технічними характеристиками автомобіля евакуатор не підходить, то завжди можна скористатися послугами тралу.

Як працювати із нашою компанією?

Наша фірма понад чотири роки успішно здійснює не тільки перевезення різної складності, тоннажу і так далі, але й надає в оренду різноманітне технічне обладнання, в тому числі евакуатори.

Щоб зробити заявку та замовити послуги евакуатора потрібно:

Як бачите, замовити евакуатор у Києві дуже просто. На це піде лише кілька хвилин вашого часу. Важливо, ретельно продумати, які послуги вам знадобляться, це допоможе вирішити проблеми максимально швидко і не потрібно буде в разі помилки змінювати евакуатор.

Окрім великого вибору спецтехніки в нашому автопарку та швидкої роботи менеджерів ви отримаєте ще й напрочуд низьку ціну. Також ви можете замовити евакуатор погодинно, чим заощадите свої кошти.