Укр
  1. Головна
  2. Оренда спецтехніки
  3. Екскаватори - навантажувачі

Екскаватори - навантажувачі

Применяются для рытья траншей и не больших котлованов

Екскаватори - навантажувачі

Стоимость 4 часов работы:

От 3600 грн.

  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
Ковш:30 см. 40 см. 60 см.
Дополнительно:Гидромолот
Марка:JCB 3СХ, JCB 4СХ, CAT, Komatsu
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажоперевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

ОРЕНДА ЕКСКАВАТОРІВ ТА ЕКСКАВАТОРІВ-НАВАНТАЖУВАЧІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

У сучасному світі будівництво є застосування комплексу різного обладнання та спецтехніки. Слід зазначити, що найбільш актуальними є будівельні та земляні роботи. Як правило, видів будівельної техніки існує величезна кількість, але одним і найпоширеніших видів орендованої та спецтехніки, що купується, є екскаватор. Це дуже дорога будівельна техніка, основний вид діяльності якої спрямований на важкі земляні роботи, зокрема землекопання. Без екскаватора неможливо здійснити будівництво якоїсь споруди, отже, оренда екскаватора є досить актуальною та затребуваною послугою.

Спектр робіт екскаватора

За своєю конструкцією екскаватор не призначений для іншого виду діяльності, крім земельного копання. За вартістю робіт екскаватор істотно дорожчий за бульдозер, оскільки подібні земельні роботи дуже високо оплачуються. Екскаватор здійснює роботу, яку не здатна виконати людина і навіть ціла будівельна бригада. Завдяки екскаватору вдається протягом короткострокового періоду виконати великий обсяг земельних робіт. Екскаватор має масивний ківш і дуже високу потужність свого роду буріння, отже, цей вид спецтехніки застосовується на серйозних об'єктах будівництва. Він використовується на великих територіях, призначений для копання котлованів, ям під труби, фундаментів під масивні та звичайні будинки і так далі. Спектр робіт екскаватора дуже широкий, але конкретним і єдиним завданням екскаватора є скопування території до певної глибини, заздалегідь обумовленої замовником.

ЕКСКАВАТОРИ-ВАНТАЖНИКИ

Багато видів робіт, а часто і перевезення просто неможливі без використання спеціального навантажувача. Однак, якщо ви не використовуєте його щодня, придбання такої техніки може бути нерентабельною, вона просто не окупить себе, у цьому випадку вам допоможе оренда екскаватора-навантажувача.

Види екскаваторів для навантаження

Залежно від характеру робіт, а також будь-яких особливих параметрів перевезення та навантаження можна використовувати різну техніку:

При разових або сезонних роботах купівля спецтехніки не виправдана. На допомогу приходить оренда, наприклад, навантажувача та екскаватора-навантажувача.

ВИДИ НАВАНТАЖУВАЧІВ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ

Навантажувачі розрізняються за типом захоплення: вилкові та ковшові. Виделкові, перш за все, орендують для складських вантажно-розвантажувальних робіт, під час підйому вантажів. Ковшові навантажувачі допомагають та прискорюють виконання завдань у будівництві, а також у завантаженні/розвантаженні різних насипних матеріалів.
Екскаватор-навантажувач поєднує функції екскаватора та навантажувача і використовується, коли потрібно переміщення на невеликі відстані у різних площинах. Його висока маневреність дозволяє працювати в обмежених просторах.

При оренді екскаватора слід враховувати обсяг та вид робіт. Виходячи з цього, звертають увагу на такі показники:

Оренда екскаваторів-навантажувачів, а також оренда самоскидів — послуга, затребувана невеликими будівельними організаціями, у сільському та комунальному господарстві, приватними особами під час будівництва дач та житлових будинків тощо. Великі компанії теж нерідко беруть техніку напрокат, коли своєї не вистачає або підтискають терміни.

УМОВИ І ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ ЕКСКАВАТОРІВ

Оскільки екскаватор є дуже дорогою будівельною та земельною технікою, купувати його у приватну власність не завжди є можливість. Набагато вигідніше купувати екскаватор в оренду, що значно заощаджує кошти, а також час і сам факт проблеми відсутності цього виду спецтехніки.

Таким чином, існує низка особливостей та переваг з оренди екскаватора. Придбати в оренду екскаватор є економним з погляду фінансів, легко здійсненним з точки зору кваліфікації та якості виконуваної роботи, а також щодо змісту техніки та її подальшого використання в процесах, де вона не буде потрібно.

Орендувати техніку можна короткостроково (кілька днів) та довгостроково (місяць і більше, навіть кілька років). Від часу, на який береться навантажувач, залежить орендна плата: що менший термін, то більша ціна. За умовами, машина орендується разом із оператором, і може працювати на об'єкті одну зміну – 8 годин, або цілодобово. Для доставки навантажувача на місце роботи використовують низькорамний трал.

Послуга оренди екскаватора вирішує безліч проблем орендаря:

Для різних видів робіт використовуються різноманітні екскаватори-навантажувачі.

Арендувати потрібний, з урахуванням усіх запитів замовника, допоможе досвідчений менеджер компанії Сантранс.

Оренда екскаватора сьогодні є дуже вигідною послугою. Оскільки дана спецтехніка дуже дорога, а її утримання обійдеться у значну суму для будівельної компанії, набагато вигідніше купувати даний вид спецтехніки в оренду, що суттєво заощадить гроші, час, сили, а також допоможе підвищити якість будівельних робіт.

Щоб замовити оренду екскаватора в Києві чи області або подібну спеціальну техніку на будь-який термін – просто напишіть нам у чат сайту або зателефонуйте.

Якщо у вас є питання – наші консультанти дадуть відповідь на них, також по телефону або в чаті.