Укр

Автовишки

Применяются для проведения работ на высоте

Автовишки

Стоимость 4 часов работы:

От 2700 грн.

  • * Вартість послуг в нічний час (з 22:00 до 07:00) оплачується додатково.
  • * Вартість виїзду / подачі авто за межі м Київ оплачується додатково.
Вылет стрелы:от 17м.
Грузоподъёмность:от 250 кг.
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажоперевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

ОРЕНДА АВТОВИШОК У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Автовежа - це автомобіль, що відноситься до спеціальних видів техніки, який обладнаний підйомним механізмом, що дає можливість виконувати роботи на великих висотах.
Зараз цю техніку застосовують повсюдно - у будівництві, в оздоблювальних роботах, освітлювальній діяльності, для проклеювання реклами і так далі. Загалом цю техніку використовують там, де не можна встановити будівельні риштування, або силу епізодичності робіт, у них просто немає потреби.

Також має сенс застосовувати автовишки в декоруванні будівель, для встановлення електричних установок, у тому числі сонячних батарей.

Види автовишок

Оренда автовишки в Києві та області набагато рентабельніша, ніж її покупка, ви легко можете замовити це спецобладнання всього на годину або дві і тільки у разі потреби. Для різних цілей використовується різноманітна техніка. Вирізняють такі види:

Як правило, всі вони рухаються за допомогою гідропідсилювача. Кожен із автогідропідйомників виконує своє завдання, яке визначається висотою робіт, їх характером, вимогами до складних маніпуляцій та рухливості.

Зазвичай специфічну техніку використовують для ремонту мостів або ремонту та профілактики ЛЕП.

Київ – це величезний мегаполіс, який постійно зростає у своїх розмірах. Причому, як і будь-яке сучасне місто-мільйонник, столиця України росте не лише вшир, а й угору. За неофіційними підрахунками, кількість багатоповерхових будівель у Києві перевищує 13 тисяч, при цьому більше половини їх – це нежитлові будинки. Перед власниками всього цього великого масиву стоїть складне завдання з поточного ремонту та обслуговування нерухомості. І якщо у внутрішніх приміщеннях із цим, як правило, проблем не виникає, то обслуговування зовнішніх фасадів, розташованих на великій висоті, викликає певні труднощі.

Як же виходять із цього положення власники та орендарі будівель та будівель? Наймають промислових альпіністів? Нагромаджують складні та нестійкі ліси?

Є простіше, ефективніше і найголовніше, відносно дешеве рішення. Йдеться про звичайну автовежу - універсальний засіб для здійснення різних видів робіт на висоті.

Сфера застосування автовеж у Києві та області надзвичайно велика.

Підйом робітників на висоту для виконання певних робіт, монтаж та обслуговування електромереж та ліній зв'язку, встановлення та обслуговування кондиціонерів, ремонтні роботи на фасадах будівель, монтаж та зняття зовнішньої реклами, миття вікон та вітражів висотних будівель, роботи з обрізання дерев, прибирання снігу та наділи у зимовий період, прикраса міських вулиць гірляндами… Ось далеко не повний перелік, де може знадобитися оренда автовишки у Києві.

Наприклад, у Києві досить часто орендують автовежі для проведення ремонтних та фарбувальних робіт на фасадах будівель. І як з'ясувалося, зовсім не дарма! Як показує практика, за допомогою автовежі всього за 1-2 години бригада кваліфікованих малярів здатна виконати той же обсяг роботи, який з використанням лісів та драбин зажадав би повноцінного робочого дня! Як бачите, використання автовишок дозволяє суттєво заощадити час, який у наш динамічний вік вважається одним із найцінніших ресурсів. Адже не дарма сказано: час – гроші!

Як показує практика, регулярна оренда автовишки – це набагато вигідніший варіант, ніж купівля власної спецтехніки, оскільки вартість її утримання та обслуговування може бути виправданою тільки у разі використання в щоденному режимі. Саме з цієї причини оренда автовишки у Києві та Підмосков'ї на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг на ринку послуг спецтехніки.

ЧИМ ВИГІДНА ОРЕНДА АВТОВИШОК?

Автовежа це досить складна техніка, яка потребує специфічного догляду та певних умов. Все це досить дорого коштує. Таким чином, якщо вам не потрібно використовувати цю техніку щодня, то вам найвигідніше автовишку в Києві взяти в прокат.

На сьогоднішній день Сантранс пропонує для оренди відразу кілька варіантів автовишок, які варіюються за різними характеристиками. Ці показники вибираються, зазвичай, з тих завдань, які потрібно вирішити орендарю. Насамперед, йдеться про вантажопідйомність, висоту вильоту стріли та швидкість підйому на необхідну висоту. Наша компанія пропонує своїм клієнтам найширший вибір автовеж, які здатні вирішити будь-які, найскладніші завдання.

Якщо ви вагаєтесь з вибором конкретної автовишки або будь-якої іншої техніки, наприклад, який екскаватор навантажувач заходити - звертайтеся за вказаними на сайті контактними телефонами і наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш оптимальний варіант для виконання запланованих робіт.

Особливості оренди автовишок у Сантрансі

У нашій фірмі зібрати досить великий автопарк сучасної техніки для роботи на високих висотах. Наші автовежі постійно проходять перевірку та профілактичний техремонт. Крім того, у нас ви берете в оренду машину відразу з водієм, який має великий досвід роботи з нею.

Все, що потрібно для замовлення послуги цієї техніки – зателефонувати або написати нам на сайт. З вами зв'яжеться наш менеджер, який визначить, що саме варто використовувати у вашому випадку, оцінить обсяг та вартість робіт та оформить усі документи.

Ціна при оренді розраховуватиметься за кожну годину, тому ви точно не переплатите. Наш водій з'явиться у вас у точно обумовлений час та виконає необхідний комплекс роботи – швидко та якісно. Для постійних клієнтів у нашій компанії передбачені приємні бонуси та знижки.

Ми чекаємо на вас і готові вирішити всі ваші проблеми.