Укр

  1. Головна
  2. Оренда спецтехніки
  3. Автокрани

Автокрани

Автокран 25т 22м
від 1250 грн
Автокран 25т 22м
Вантажопідйомність автодо 25 т
Габарити автомобіля д/ш/в12м/2,5м/3,8м
Максимальний виліт стріли:до 22 м
Автокран 10т 14м
від 1050 грн
Автокран 10т 14м
Вантажопідйомність автодо 10 т
Габарити автомобіля д/ш/в10,5м/2,5м/3,8м
Максимальний виліт стріли:до 14 м
Наші роботи та техніка
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Не знаєте, яка техніка вам потрібна

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують вас в будь-який час.

Вантажні перевезення з Сантранс - це просто

100% оперативна подача авто

Персональний менеджер

Прозора система тарифів

Всі форми оплати

Нам довіряють

ОРЕНДА АВТОКРАНА У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Використання автокранів часто необхідне не лише при завантаженні вантажів або розвантаженні, але й для здійснення різноманітних робіт у будівництві, сільському господарстві тощо. Як правило, такі роботи виробляються не часто і в цьому випадку рентабельною є оренда автокрана, ніж його придбання.

Досвідчені консультанти допоможуть підібрати потрібну модель спецтехніки, залежно від того, для якої мети актуальна оренда автокрана. Наші кранівники – кваліфіковані фахівці, які успішно справляються із завданнями будь-якої складності.

Щоб замовити кран в оренду, важливо визначитися з якою вагою має працювати - ми підберемо транспорт з відповідними вантажопідйомними характеристиками. Наш автопарк - це виключно нова справна техніка, а тому ймовірність можливої поломки або виходу з експлуатації мінімальна.

Доступна вартість оренди автокрана в Києві та області, як і замовлення автовишки – ще один плюс скористатися нашим сервісом. Жодних додаткових переплат - замовник платить лише за ту послугу, яка була йому надана.

Оформити замовлення або отримати детальну консультацію можна як в офісі, так і за телефонами: +38 (044) 331-38-33 | (067) 446-74-06

Переваги оренди автокрану:

Таким чином, ви маєте можливість замовити автокран у Києві та області тільки тоді, коли будете потребувати його роботи. До того ж, так можна замовити оренду крана 32 тонн, 20 тонн, 40 тонн залежно від того, що саме вам потрібно перевозити або які роботи ви проводите. Відмінність видом техніки дуже суттєва, докладніше вам пояснять наші менеджери та технічні консультанти.

ПОСЛУГИ АВТОКРАНА: ВІДМІННА ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ І ПІДВИЩЕНА ПРОХОДНІСТЬ

Відмінна риса техніки - підвищена прохідність, що робить її універсальним рішенням будь-яких будівельних об'єктів. Послуги автокрана значно прискорюють процес будівництва будівлі, дозволяючи скоротити час, витрачений на вантажно-розвантажувальні роботи, а також транспортування або підйом габаритних виробів.

З огляду на те, що застосування спецтехніки скорочують загальну суму витрат на будівництво, вартість оренди автокрана справді вигідна. А для постійних клієнтів у нас діють приємні бонуси та знижки.

Можливість замовити автокран в оренду в Києві та Київській області – гарантія якості та безперебійної роботи транспорту.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ АВТОКРАНА В КОМПАНІЇ САНТРАНС

Все, що вам потрібно для того, щоб скористатися послугами автокрана, це офіційна оренда крана, яка у нас оформляється максимально швидко. Ви просто звертаєтеся до нас і наш менеджер визначає, яка саме техніка потрібна, укладає з вами договір і обумовлений час кран приїде до вас для виконання необхідних робіт.

Наші клієнти у відгуках вказують на такі переваги замовлення крана у нашій фірмі:


Одним словом взяти кран в оренду у нас означає гарантовано отримати послуги, які необхідні. Ціни на наші послуги доступні всім і зараз є найнижчими, якщо судити з погляду якість-ціна по Києву та області.