Усі типи погрузки (боковий, задній, верхній)

Існує три типи погрузки транспортних засобів. Ознайомитися з цією інформацією корисно всім водіям і просто людям, які мають справу з цією технікою.

Верхній.
Виконується навантаження зверху. Тільки у такий спосіб можна занурити автомобіль краном (можна вантажити невеликі автомобілі і збоку, але при цьому підвищується шанс пошкодження транспортного засобу). Також верхнє навантаження може бути виконана, тільки якщо автомобіль тентовий або ж повністю відкритий. Даний вид навантаження переважно використовується з метою завантаження важких і великих вантажів (великогабаритні верстати, металеві конструкції і ін.).

Бічний.
Даний вид завантаження зручний в тому випадку, коли немає крана і рампи, але є автонавантажувач, а також при наявності рампи, але не стандартних палетів. Є у тентових транспортних засобів. Якщо автомобіль оснащений «шторою», то весь процес зняття тенту бічній частині не перевищує 15 хвилин. Даний вид навантаження здійснимо тільки за допомогою автонавантажувачів. При наявності рампи найзручніший спосіб навантаження — за допомогою рокли. Між рампою і машиною зазвичай залишається деякий проміжок, тому працівники кидають лист металу. По ньому дуже зручно пересуватися роклою і уся процедура тоді не відніме багато часу і сил.

Задній

Заднє навантаження — це найбільш використовуваний варіант. Зазвичай саме таким способом автомобіль вантажать майже всіма товарами. В Європі спостерігається тенденція до повного переходу до задньої навантаженні на складах. Бічне навантаження залишається лише для нестандартних палет. Одна з переваг даного типу завантаження — швидкість і зручність. Щоб почати завантаження товарів, водієві потрібно лише відкрити задні дверцята або ж пустити тент. Можливістю заднього навантаження оснащуються суцільнометалеві і тентові автомобілі, а також рефрижератори.

 

Наші фахівці з багаторічним досвідом виконають усі типи навантаження швидко і якісно!

Гугл карта с місцем знаходження офісу

Замовити дзвінок

Формат: +380 хх хх хх ххх

Замовити послугу

Формат: +380 хх хх хх ххх

Дякуємо за заявку

Наш менеджер св'яжеться з Вами

Дякуємо за відгук

Напишите нам, мы в онлайне!