Вантажоперевезення по Україні

Досить часто виникає потреба доставки вантажів по території України, і в загалі це не проблема, можна замовити вантажне авто, оплатити доставку кругорейсу, і бути спокійним. Так, коли вантажу багато це цілком рентабельно. Але що робити коли вантажу мало, коли машину можна заповнити лише на половину, а то й того менше? Або що робити якщо необхідно доставити тільки один габаритний предмет? Платити за оренду всього авто стає не вигідно, в такому випадку доставка виходить дорогою. У даній ситуації ідеально підійде варіант довантаження або перевезення попутним автотранспортом по Україні.

Перевезення попутним автотранспортом / догрузом ідеальний варіант для перевезення невеликої кількості вантажу. Це здешевлює процес перевезення (оплата відбувається за частину авто). Як це працює? Ви звертаєтесь в нашу компанію, наші менеджери підбирають авто підходяще по вашому запиту (з місцем для вашого вантажу і в напрямку необхідному для доставки) і відразу погоджують з вами всі моменти для того, щоб зробити завантаження швидко і зручно для Вас. Даний вид доставки по Україні зручний і вигідний.

Телефонуйте нам, будемо раді допомогти в доставці вашого вантажу по всій території України!

Вартість послуги перевезення по Україні розраховується індивідуально, зв’яжіться з Нами для детального прорахунку перевезення Вашого вантажу.

Транспортна компанія «Сантранс» пропонує наступний спектр послуг:

Вантажні перевезення по м. Києву та Україні від 1т до 20т

Попутний транспорт та збірні вантажі по території України

Організація і здійснення квартирних, складських та офісних переїздів

Послуги вантажників, розбирання / збирання меблів і їх упаковки

Перевезення великогабаритних вантажів

Аренда спецтехніки

Послуги евакуатора

Вивизення будівельного сміття

Гугл карта с місцем знаходження офісу

Замовити дзвінок

Формат: +380 хх хх хх ххх

Замовити послугу

Формат: +380 хх хх хх ххх

Дякуємо за заявку

Наш менеджер св'яжеться з Вами

Дякуємо за відгук

Напишите нам, мы в онлайне!