Укр
  1. Головна
  2. Благоустрій територій

Послуги по благоустрою території

Зекономимо ваші сили та час

Демонтаж будівель

Демонтаж будівель

від 9600,00грн

*за попередньою оцінкою робіт

Благоустрій території

Благоустрій території

від 4500,00грн

*за попередньою оцінкою робіт

Додаткові послуги

Планування території

Демонтаж будівель

Передпродажна підготовка ділянок

Вирівнювання території під ландшафтний дизайн

Видалення дерев

Викорчовування пнів

Подрібнення гілок

Вивезення сміття

Благоустрій територій:

  • планування території
  • демонтаж будівель
  • передпродажна підготовка ділянок
  • вирівнювання території під ландшафтний дизайн
  • видалення дерев
  • викорчовування пнів
  • подрібнення гілок
  • вивезення сміття

Нашим співробітникам під силу виконання навіть найскладніших завдань!

Наші роботи
Нам довіряють
Як ми працюємо
1шаг

Ви залишаєте заявку на сайті

2шаг

Наш менеджер зв'яжеться з Вами

3шаг

Розрахунок вартості і оформлення замовлення

4шаг

Виконання замовлення

Послуги з благоустрою території в Києві та області

Після придбання земельної ділянки або приватної території із заміським будинком власники стикаються з необхідністю їхнього благоустрою. В основному проводяться такі роботи, як викорчовування пнів, обрізання дерев, видалення чагарників, скошування трави. Нерідко аналогічні роботи необхідні й у міських умовах у межах благоустрою прибудинкової, внутрішньодворової території, паркових та громадських зон.

Якщо говорити про новопридбані або наявні дачні ділянки, то самостійно виконати роботи з благоустрій територій досить складно. На це йде багато часу та сил, а нерідко потрібно залучити спецтехніку. У такому випадку краще замовити комплексні послуги під ключ від компанії “Сантранс”. Так ви не витрачатимете свій час, а роботи будуть виконані у домовлений термін на вищому рівні. Це чудовий варіант і для тих, хто знаходиться далеко від своєї земельної ділянки.

Коли вам точно потрібен благоустрій прибудинкової території

Очищення території з її облаштуванням знадобиться не тільки перед будівництвом, а й при підготовці до продажу земельної ділянки, в якості підготовчого етапу при оформленні ландшафтного дизайну. Це також допоможе надати локації більш доглянутого вигляду, що підвищує вартість ділянки на ринку нерухомості.

Очищення від рослинності, включаючи дерева та чагарники, стає актуальним при придбанні ділянки, яка вже містить будинок. Не завжди смаки попередніх та нових власників збігаються. Часто нові господарі планують викорчувати дерева, а також демонтувати будівлю чи споруду, щоб збільшити двір, розширити прилеглу територію для будівництва чи організації зони відпочинку.

Види благоустрою ділянки – всі послуги “Сантранс”

Фахівці компанії “Сантранс” здійснюють облаштування прибудинкової території під ключ із використанням спецтехніки в Києві та Київській області. До переліку наших робіт входять:

У роботі використовуються:

Які та в якому обсязі будуть виконуватись послуги з благоустрою ділянки, визначає замовник. Після погодження повний їх перелік буде включено до кошторису та прописано у договорі.

Вирубка дерев

Важливою складовою благоустрою ділянки, дворової території є вирубування та обрізання дерев. Гостра необхідність у цьому виникає у таких випадках:

Важливо! Благоустрій двору включає прибирання аварійних дерев. Такі рослини є серйозною загрозою для безпеки людей, можуть падати та ламати дах.

Під час санітарної очистки обрізаються зайві гілки, видаляється сухостій. І те, й інше буде на заваді при будівництві. Рослини, уражені грибком, також мають бути видалені.

Якщо йдеться про муніципальні території, то вирубуванням дерев не можуть займатися приватні особи, якщо у них немає відповідного дозволу. Наші фахівці при виконанні даного типу робіт враховують, як розташовані дерева по відношенню до будівель і споруд, що стоять поруч.

Викорчовування пнів

Дерево має кореневу систему, яка за розміром відповідає його кроні. Викорчувати великий пень вручну практично неможливо. Ефективність процесу викорчовування залежить від того, наскільки повністю вилучено корінь. При цьому слід врахувати, що коріння деяких видів рослин може продовжувати давати пишне відросткове насадження. До вартості корчування пнів враховуються такі фактори як порода дерева, тип його кореневої системи, діаметр пня та властивості ґрунту. Вибір методу корчування залежить від типу кореневої системи (стрижнева або мочкувата), що потребує відповідної техніки. Розмір підземної частини дерева важливий для визначення типу ґрунту та віку рослини.

Ціна залежить і від обраного методу видалення. Ми застосовуємо такі підходи до видалення пнів:

Якщо розташування об'єкта не дозволяє використовувати спеціалізоване обладнання, пень видаляється вручну.

Етапи проведення робіт з розчищення та облагородження території

Як ми працюємо із замовленнями по благоустрою територій:

Усі роботи здійснюються відповідно до плану з дотриманням правил безпеки. Для замовлення послуги благоустрою в Києві та області залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номерами вгорі сторінки.