Про компанію

Компанія Сантранс, стабільно працює на ринку вантажних перевезень вже багато років. За цей час успішно виконані тисячі замовлень, сотні клієнтів залишилися вдячними, багато стали постійними. Задовольнити потреби клієнта — головна мета!

 

На сьогоднішній день компанія має в своєму розпорядженні великий автопарк різного виду техніки, що дозволяє надавати послуги в різних напрямках:

— вантажні перевезення будь-якої складності по Києву і області;

— перевезення по Україні;

— послуги оренди спецтехніки;

— квартирні, офісні, складські переїзди (мувінг).

 

Звернувшись в нашу компанію, будьте повністю впевнені, що будь-яка Ваша задача пов’язана з перевезенням вантажу, буде виконана в найкоротший термін. Наші менеджери максимально проконсультують і підберуть найбільш оптимальне рішення індивідуально для Вас. Узгодять зручний для Вас час і організують все як Вам буде зручно.

 

Ви ніколи не почуєте від нас: «Вибачте, усі автомобілі зайняті». Завдяки стратегії сталого розвитку, ми пропонуємо високоякісний сервіс у сфері вантажних перевезень корпоративним і приватним клієнтам по території міста Києва, області та всій України.

 

Наша компанія готова запропонувати Вам широкий вибір вантажних машин, послуги спецтехніки та професійних вантажників. Ми працюємо будь-яким зручним для Вас способом оплати: з ПДВ чи без ПДВ.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте послуги на вищому рівні за доступною ціною!

Гугл карта с місцем знаходження офісу

Замовити дзвінок

Формат: +380 хх хх хх ххх

Замовити послугу

Формат: +380 хх хх хх ххх

Дякуємо за заявку

Наш менеджер св'яжеться з Вами

Дякуємо за відгук

Напишите нам, мы в онлайне!