Послуги вантажних перевезень по Києву та облсті

Послуги вантажних перевезень по Україні


Замовити

Про нас

Компанія Сантранс, стабільно працює на ринку вантажних перевезень вже багато років. За цей час успішно виконані тисячі замовлень, сотні клієнтів залишилися вдячними, багато стали постійними. Задовольнити потреби клієнта — головна мета!

 

На сьогоднішній день компанія має в своєму розпорядженні великий автопарк різного виду техніки, що дозволяє надавати послуги в різних напрямках:

— вантажні перевезення будь-якої складності по Києву і області;

— перевезення по Україні;

— послуги оренди спецтехніки;

— квартирні, офісні, складські переїзди (мувінг).

 

Звернувшись в нашу компанію, будьте повністю впевнені, що будь-яка Ваша задача пов’язана з перевезенням вантажу, буде виконана в найкоротший термін. Наші менеджери максимально проконсультують і підберуть найбільш оптимальне рішення індивідуально для Вас. Узгодять зручний для Вас час і організують все як Вам буде зручно.

 

Ви ніколи не почуєте від нас: «Вибачте, усі автомобілі зайняті». Завдяки стратегії сталого розвитку, ми пропонуємо високоякісний сервіс у сфері вантажних перевезень корпоративним і приватним клієнтам по території міста Києва, області та всій України.

 

Наша компанія готова запропонувати Вам широкий вибір вантажних машин, послуги спецтехніки та професійних вантажників. Ми працюємо будь-яким зручним для Вас способом оплати: з ПДВ чи без ПДВ.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте послуги на вищому рівні за доступною ціною!

Відгуки клієнтів

Спасибо за оперативность, ответственность и приятное общение.

Валентина Ивановна 11.06.18

Валентина Ивановна, благодарим Вас за оставленный отзыв. Мы очень рады, что Вы остановили свой выбор именно на нашей компании. Наша команда старается делать все наилучшим образом, и нам очень приятно, что смогли оставить у Вас столь позитивные впечатления. Успехов и процветания!

С уважением, команда Сантранс!

Спасибо за помощь в переезде офиса! Продуманно, четко, без поломанной мебели ) (Кто переезжал меня поймет) Будем рады продолжению сотрудничества!

07.06.2018

Выражаем благодарность за то, что нашли время оставить отзыв для нашей компании! Мы всегда стараемся радовать наших клиентов высоким качеством обслуживания! Очень надеемся, что на переезде офиса наше сотрудничество не закончится и Вы сможете по достоинству оценить работу других отделов нашей компании! Успехов и процветания вашей компании!

С уважением, команда Сантранс!

Гугл карта с місцем знаходження офісу

Замовити дзвінок

Формат: +380 хх хх хх ххх

Замовити послугу

Формат: +380 хх хх хх ххх

Дякуємо за заявку

Наш менеджер св'яжеться з Вами

Дякуємо за відгук

Напишите нам, мы в онлайне!